Communication Assistant / Moderator

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy innowacyjną agencją digitalową-contentową. Za cel naszych działań stawiamy budowanie lepszych doświadczeń ludzi z markami. Szczególnie ważne dla nas jest łączenie odpowiedniego komunikatu z odpowiednimi kanałami i formatami, miejscem i nastawieniem odbiorcy, tak by w pełni wykorzystać potencjał ścieżki konsumenta (CX).  Projekty realizujemy w interdyscyplinarnych zespołach, dzięki którym nasi pracownicy mogą rozwijać kompetencje w wielu obszarach specjalizacji: content partnership (online &offline), influencer marketingu, performance content, tworzenia platform komunikacyjnych i idei kreatywnych, zakupu mediów, systemów promocyjnych, analityki danych i badań marketingowych. Pracujemy z kilkudziesięcioma klientami i markami, wśród których są między innymi: The Coca-Cola Company, T-Mobile Polska, Lidl, McCormick, Lorenz Bahlsen, Totalizator Sportowy.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Pomagać członkom zespołu w ich pracy projektowej
  • Poznawać narzędzia, które będą konieczne do realizacji zadań oraz raportowanie i analiza wyników prowadzonych działań

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, bo to stanowisko jest wstępem dla osób, które chcą rozpocząć przygodę w agencji

Kwalifikacje

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Zainteresowania pracą w marketingu
  • Ważna jest umiejętność jasnego formułowania myśli, bardzo dobra umiejętność operowania językiem polskim (gramatyka, składnia, stylistyka) i rzetelność
  • Wymagana jest znajomość kanałów komunikacji (np. platform społecznościowych i ich specyfiki), orientacja w bieżących kampaniach reklamowych, zainteresowanie influencer marketingiem
  • Niezbędna jest kreatywność w wymyślaniu odpowiedzi w moderowanych dyskusjach, które wzbudzą u konsumentów pozytywne emocje
  • Ważna jest umiejętność zarządzania swoim czasem pracy - planowanie i raportowanie wykonanych zadań
  • Wykonywania zleconych zadań z dbałością i odpowiedzialnością za efekt
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

Dodatkowe informacje

  • Pracę w zgranym, kreatywnym zespole
  • Pracę nad ciekawymi projektami m.in. dla znanych, globalnych marek
  • Możliwość szybkiego rozwoju kompetencji
  • Benefity pozapłacowe