Praktyki w Dziale Handlowym

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25 krajach na całym świecie. Jeśli podobnie jak my, masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz uczyć, dołącz do naszego Zespołu.

Opis stanowiska

W Dziale Handlowym poznasz codzienne wyzwania z którymi mierzy się nasz Zespół Kupiecki.

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywna praca w systemie komercyjnym.
  • Bieżący kontakt z halami oraz dostawcami Makro.
  • Kontrolowanie zapasów.

Kwalifikacje

Dołącz do nas jeśli:

  • Jesteś Studentem lub Absolwentem studiów wyższych.
  • Chcesz się rozwijać i zdobyć doświadczenie.
  • Chcesz poczuć satysfakcję z samodzielnie zrealizowanych projektów.
  • Jesteś osobą kreatywną, otwartą na świat z głową pełną pomysłów.
  • Znasz język angielski.

Dodatkowe informacje

W zamian możesz zyskać:

  • Współpracę na podstawie umowy zlecenia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w rozliczeniu godzinowym
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia od specjalistów w branży
  • Pracę w trybie hybrydowym (3 dni pracy tygodniowo z biura przy al. Jerozolimskich 186 w Warszawie)
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań, możliwość organizacji pracy własnej, realny wpływ na osiągane wyniki i nieformalną atmosferę pracy.
Polityka prywatnościZnak firmowy