DSO - Hálózati kapcsolatok szenior szakértő

A magyarországi energiapiac vállalati szegmensében meghatározó szerepet betöltő E2 Hungary Zrt. keres új kollégát dinamikusan fejlődő, szakmailag elkötelezett villamosenergia nagykereskedelmi csapatába. Az E2 Hungary a MET Csoport és a Magyar Telekom közös vállalata. A svájci központú, 15 európai országban működő integrált energiavállalat, a MET Csoport tagjaként felel a vállalatcsoport teljes magyarországi kereskedelmi tevékenységéért a földgáz- és villamosenergia-beszerzések, valamint az energiahatékonysági és az almérő-szolgáltatások területén.

Ha szeretnél egy budapesti bázisú csapatban bizonyítani és tapasztalatot szerezni, akkor nálunk a helyed!

  • Retail portfolióhoz kötődő villamosenergia elosztóhálózati engedélyessel kapcsolatos feladatok koordinálása és végzése
  • Adatcsere folyamatok működtetése ill. azok kialakításában való részvétel
  • Részvétel DSO érintettségű iparági egyeztetésekben
  • Vonatkozó jogszabályi változások követése, vállalatra való hatások elemzése,
  • Jogszabályoknak való megfelelés szervezeten belüli lekövetésének koordinálása
  • Folyamathatékonysági akciók végrehajtása
  • Együttműködés társosztályokkal (értékesítés, ügyfélszolgálat, adatmenedzsment, behajtás).

Képzettség

  • Hasonló munkakörben szerzett min. 3 év tapasztalat
  • Villamos energia törvény (VET) ill. energiapiaci folyamatok ismerete
  • WINDOWS és MS Office ismeret (VBA, adatbáziskezelés)
  • Problémamegoldó készség
  • Ügyfélorientáltság
  • Előny: SAP ISU és kapcsolódó ügyfélkapcsolati IT rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

További információk

Amit kínálunk:

  • Értékes, egyedi tudásra tehetsz szert, ahol valódi szakértők segítségével mélyítheted el tudásodat az energia szektor folyamataiban
  • Felelősségteljes munkakört tölthetsz be
  • Versenyképes fizetést, cafetériát és egyéb juttatásokat (biztosítás, sportolás támogatás)
  • Egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal modern irodai környezetben dolgozhatsz