Professional assistant to executive director

Lendületes, új élményekre és átfogó szakmai asszisztensi feladatokra nyitott szakértőt keresünk a régiós energiapiacokon aktív MET Central Europe magyarországi szervezetébe.

A MET Central Europe a svájci központú MET Csoport tagjaként a régiós energiakereskedelem és energiahatékonysági megoldások területén működik Magyarországon, Horvátországban, Szerbiában, Szlovákiában és Ukrajnában.

Ha szeretnél egy olyan budapesti bázisú cégnél bizonyítani és tapasztalatot szerezni, ahol magas szintű energiaipari szaktudásra tehetesz szert, akkor nálunk a helyed!

A MET Central Europe szervezetében gyorsan fejlődő, érdekes és kihívást jelentő feladatokkal találkozhatsz.

Nálunk olyan szakértőkkel dolgozhatsz, akik élvezik a komplex helyzeteket, amikor igazán megmutatkozhat proaktív és megoldásorientált gondolkodásmódjuk.

Számunkra a csapat az elsődleges energiaforrás, ezért nagyon fontos, hogy kollégáink szakmai fejlődéséhez teret és támogatást biztosítsunk, és folyamatos visszajelzésekkel, tréningekkel segítsük, hogy elérhesd karriercéljaidat vállalatunknál.

Állás leírása

Milyen feladataid lesznek ebben a pozícióban?

A kereskedelmi executive igazgató mindennapi munkájának támogatása, a retail értékesítéshez kapcsolódó projektek koordinálása a vállalat üzleti és értékesítési stratégiájával összhangban.

  • Vezetői prezentációk, kimutatások, elemzések, üzleti összefoglalók és kommunikációs anyagok készítése.
  • Meeting memok készítése, feladatok és határidők rögzítése, nyomon követése.
  • A teljes retail értékesítés vezetői csapathoz kapcsolódó feladatok határidejének követése, naptárbejegyzések és emlékeztetők küldése.
  • Megbeszélések és partnertárgyalások szervezése és menedzselése.
  • Belső használatú rendszerek karbantartása, fejlesztési igények átadása rendszerekre, folyamatokra vonatkozóan.
  • Rendezvényekhez, ügyfelekhez és belső működéshez kapcsolódó marketing együttműködés támogatása.
  • Részvétel és koordináció az igazgatósághoz tartozó projektben.
  • A kereskedelmi executive igazgató aláírási jogköréhez tartozó engedélykérések, dokumentumok aláírásának kezelése.

Képzettség

Nálunk a helyed, ha

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel gazdasági területen
  • Hasonló feladatkörben, vagy értékesítés támogatásban szereztél tapasztalatot
  • Barátságos és lendületes személyiség vagy, előremutató ötleteidet vannak
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed van, gyorsan és könnyen reagálsz új helyzetekre
  • Magabiztosan beszélsz angolul
  • PowerPoint és egyéb irodai alkalmazások magabiztos, felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook stb.)

További információk

Amit kínálunk:

  • Egyedi tapasztalatra tehetsz szert
  • Szakértők segítségével mélyítheted el tudásodat az energia szektor területein
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munkát, változatos feladatokkal,
  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőséget,
  • Változatos szakmai és csapatrendezvényeken vehetsz részt
  • Magasszínvonalú, összetett juttatási csomagot kínálunk
  • Új, modern kialakítású irodában dolgozhatsz