Kintlévőségkezelési és ügyfélmenedzsment vezető

A magyarországi energiapiac vállalati szegmensében meghatározó szerepet betöltő E2 Hungary Zrt. keres új kollégát dinamikusan fejlődő, szakmailag elkötelezett Back Office csapatába. Az E2 Hungary a MET Csoport és a Magyar Telekom közös vállalata. A svájci központú, 15 európai országban működő integrált energiavállalat, a MET Csoport tagjaként felel a vállalatcsoport teljes magyarországi kereskedelmi tevékenységéért a földgáz- és villamosenergia-beszerzések, valamint az energiahatékonysági és az almérő-szolgáltatások területén.

Az E2 Hungary sikerének kulcsa a szakmailag magasan képzett csapat, az a közel 150 szakértő, akik megoldás-orientált hozzáállásukkal és széleskörű energiapiaci tapasztalataikkal nap mint nap komplex energiaszolgáltatásokat nyújtanak a vállalat több, mint 4000 üzleti partnerének. Az erős szakmai alapok mellett az egymással való szoros együttműködés, az egymás iránt érzett felelősség és tisztelet, a családias légkör, az egyéni karriercélok támogatása és a csapategységet erősítő programok teszik közösségünket különlegessé. Ha úgy érzed Te is örömmel tartoznál sikeres csapatunkhoz és szívesen hozzájárulnál üzleti sikereinkhez, a hirdetésünk neked szól, téged keresünk.

Állás leírása

Milyen feladatokkal fogsz foglalkozni:

  • Behajtási tevékenységek stratégiai és operatív szintű tervezése, monitorozása és fejlesztése
  • Egyedi, illetve tömeges kezelésű felhasználók/ügyfelek felszólítási és kikapcsolási eljárásainak menedzselése, finomhangolása
  • Kintlévőségkezelési csapat irányítása, munkaszervezése
  • Kimenő és bejövő hívások minőségének biztosítása
  • Részletfizetési megállapodásokról szóló döntések meghozatala, döntések előkészítése és nyomon követése
  • Behajtási tevékenységekhez kapcsolódó pénzügyi, kockázatkezelési és számlázási feladatok egyeztetése társterületekkel
  • Hard collection feladatokban résztvevő külső és belső partnerekkel való kapcsolattartás és együttműködés
  • Részvétel a cég behajtási tevékenységét érintő projektjeiben
  • Társosztályokkal történő kapcsolattartás, egyeztetés
  • A terület tevékenységeinek és eredményeinek rendszeres riportolása és bemutatása

  • Rendelkezel minimum 3-5 év kintlévőségkezelési területen szerzett szakmai tapasztalattal, valamint legalább 2 év vezetői tapasztalattal
  • Szereted a precíz, pontos munkavégzést
  • Jól kommunikálsz, jó az érdekérvényesítő képességed
  • Ügyfél- és megoldásorientált gondolkodásmóddal rendelkezel
  • Nyitott vagy a szakmai kihívásokra, szakmai ismereteid bővítésére

Előnyt jelent, ha van…

  • iparági tapasztalat
  • aktív angol nyelvismeret
  • B2B ügyfélszolgálati vagy kockázatkezelés terültén szerzett tapasztalat

További információk

Ezeket kínáljuk:

  • Szakértők segítségével ismerkedhetsz meg az energiaszektorral és egyedi tudásra tehetsz szert
  • Felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • Versenyképes fizetést, éves bónuszt, magas összegű cafetériát
  • Egyéb juttatásokat pl. munkába járás térítése, csoportos biztosítás, házasságkötéskor, gyermekszületéskor ajándékutalvány
  • Színvonalas tréninglehetőségeket
  • Munkavégzéshez szükséges magas színvonalú eszközöket, hozzátartozókra is kiterjeszthető mobil társkártya programot
  • Szabad hétvégéket, kiszámítható munkarendet
  • Nem utolsó sorban pedig modern irodai környezetet

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 11. kerület, Dombóvári út

Úgy érzed Téged keresünk? Ne gondolkodj tovább, küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet a „Jelentkezem” gombra kattintva. Várjuk jelentkezésedet!