Εκπαιδευόμενοι Διευθυντές Καταστημάτων

  • Πλήρους απασχόλησης

Περιγραφή θέσης εργασίας

Η JYSK αναζητά Εκπαιδευόμενους Διευθυντές Καταστημάτων

Είστε πρόθυμοι να κάνετε την υπέρβαση για να κλείσετε μια πώληση; Σας αρέσει να εργάζεστε σε ένα ταχύτατα εξελισσόμενο περιβάλλον με συνεχείς προκλήσεις; Απολαμβάνετε τη συνεργασία με την ομάδα; Τότε πρέπει να είστε ο υποψήφιος που αναζητούμε.

Προσόντα

Δείχνετε αφοσίωση και…

  • έχετε εμπειρία στη δημιουργία εξαιρετικών αποτελεσμάτων με τη βοήθεια της ομάδας σας
  • δημιουργείτε ομαδικό κλίμα μέσα από τη θετική ενέργεια, την παρακίνηση και την καθοδήγηση
  • παρέχετε εξαιρετική εξυπηρέτηση
  • θέλετε να δοκιμαστείτε και να αναπτυχθείτε ώστε να γίνετε ένας εξαιρετικός Διευθυντής Καταστήματος
  • είστε υπεύθυνος να ετοιμάσετε το πιο ελκυστικό κατάστημα
  • εργάζεστε σκληρά και είστε ενεργό μέλος της ομάδας σας
  • μπορείτε να πάρετε πρωτοβουλίες σε ένα έντονο και δυναμικό περιβάλλον

Συναντάτε τις ευκαιρίες και σας προσφέρουμε…

  • πρώτης τάξεως εκπαίδευση σε θέματα ηγεσίας και την ευκαιρία να αποκτήσετε εργασιακή εμπειρία σε διαφορετικά καταστήματα και τοποθεσίες
  • ευκαιρίες για ανάπτυξη ενώ ο στόχος σας θα είναι να γίνετε ένας διευθυντής καταστήματος μετά από μία εντατική εκπαιδευτική περίοδο
  • την ευκαιρία να συναγωνιστείτε, να κερδίσετε και να γιορτάσετε τα καλά αποτελέσματα
  • έναν ανταγωνιστικό μισθό και bonus που θα ανταμείψουν τις εξαιρετικές πωλήσεις και τα αποτελέσματα
  • μια εξαιρετική εταιρική κουλτούρα
  • δομή και concept που θα δημιουργήσουν για σας τις συνθήκες ώστε να φέρετε εξαιρετικά αποτελέσματα
  • ιδιωτικό πρόγραμμα ασφάλισης

Πρόσθετες πληροφορίες

Από ένα κατάστημα στη Δανία το 1979, η JYSK επεκτάθηκε σε περισσότερα από 3000 καταστήματα σε ολόκληρο τον κόσμο. Για να εξασφαλίσουμε τη μελλοντική ανάπτυξη χρειαζόμαστε τους καλύτερους εργαζόμενους.

Αρπάξτε την ευκαιρία να γίνετε μέλος της JYSK. Εάν δείξετε αφοσίωση θα συναντήσετε τις ευκαιρίες.

Πολιτική Απορρήτου