Store Manager, 'Αργος

  • Πλήρους απασχόλησης

Περιγραφή θέσης εργασίας

Η JYSK αναζητά έναν αφοσιωμένο Διευθυντή Καταστήματος

Είστε πρόθυμοι να κάνετε την υπέρβαση για να κλείσετε μια πώληση; Σας αρέσει να εργάζεστε σε ένα ταχύτατα εξελισσόμενο περιβάλλον με συνεχείς προκλήσεις; Απολαμβάνετε τη συνεργασία με την ομάδα; Τότε πρέπει να είστε ο υποψήφιος που αναζητούμε.

Προσόντα

Δείχνετε αφοσίωση και…

  • Έχετε ένα ιστορικό δημιουργίας εξαιρετικών αποτελεσμάτων με την ομάδα σας
  • Έχετε ένα ιστορικό καθοδήγησης και ανάπτυξης της ομάδας σας, καθώς και της ανάδειξης μεγάλων ταλέντων
  • Παρέχετε εξαιρετική εξυπηρέτηση
  • Εργάζεστε σκληρά και είστε ενεργό μέλος της ομάδας σας
  • Παίρνετε πρωτοβουλίες σε ένα έντονο και δυναμικό περιβάλλον και αναλαμβάνετε πλήρως την ευθύνη για όλες τις αποφάσεις στο κατάστημα
  • Είστε πρόθυμος να αναπτύξετε τον εαυτό σας και έχετε το κίνητρο και τη φιλοδοξία να προοδεύσετε επαγγελματικά

Συναντάτε τις ευκαιρίες και σας προσφέρουμε…

  • μία κουλτούρα που επιτρέπει τις γρήγορες και πρακτικές αποφάσεις σε όλα τα επίπεδα στον οργανισμό
  • ευκαιρίες για ανάπτυξη και πρώτης τάξεως πρακτική εκπαίδευση
  • ανταγωνιστικό bonus το οποίο λειτουργεί ως ανταμοιβή για τις εξαιρετικές πωλήσεις και τα αποτελέσματα
  • την ευκαιρία να συναγωνιστείτε, να κερδίσετε και να γιορτάσετε τα καλά αποτελέσματα
  • μια εξαιρετική εταιρική κουλτούρα
  • δομή και concept που θα δημιουργήσουν για σας τις συνθήκες ώστε να φέρετε εξαιρετικά αποτελέσματα
  • ιδιωτικό πρόγραμμα ασφάλισης

Πρόσθετες πληροφορίες

Από ένα κατάστημα στη Δανία το 1979, η JYSK επεκτάθηκε σε περισσότερα από 2.500 καταστήματα σε ολόκληρο τον κόσμο. Για να εξασφαλίσουμε τη μελλοντική ανάπτυξη χρειαζόμαστε τους καλύτερους εργαζόμενους.

Αρπάξτε την ευκαιρία να γίνετε μέλος της JYSK. Εάν δείξετε αφοσίωση θα συναντήσετε τις ευκαιρίες.

Πολιτική Απορρήτου