Specjalista ds. zakupów

  • Pełny etat

Opis firmy

Aktualne informacje nt. Naszej firmy znajdziesz tu www.industry.ikea.pl

Opis stanowiska

Jako Specjalista ds. zakupów będziesz dbał/-a o zapewnienie bieżących dostaw półproduktów, materiałów i usług oraz aktywnie wspierał/-a budowanie długoterminowych relacji z dotychczasowymi i nowymi dostawcami IKEA

Główne zadania

•    wyszukiwanie dostawców i produktów
•    dokonywanie zakupów towarów i usług wg specyfikacji
•    negocjacje warunków dostaw
•    zapewnienie terminowej realizacji zamówień
•    sporządzanie zamówień i harmonogramów dostaw,
•    obsługa klienta wewnętrznego,
•    realizacja strategii zakupowej oraz optymalizacja kosztów

Kwalifikacje

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • dokładność i systematyczność
  • nastawienie na kontakt z ludźmi
  • umiejętności negocjacyjne i doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • doświadczenie w obsłudze programów  ERP
  • obsługa pakietu MS Office, w szczególności MS Excel na poziomie min. średnio zaawansowanym
  • sprawne posługiwanie się jęz. angielskim

Dodatkowe informacje

Brzmi ciekawie?