VERSLO ANALITIKAS (-Ė)

  • Full-time

Company Description

IKEA yra gerai pasaulyje žinomas baldų, interjero ir namų apyvokos reikmenų verslo lyderis. Mūsų vizija – sukurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Norėtum prisidėti prie šios vizijos? Tuomet prisijunk prie dinamiškos ir tarptautinės kompanijos, kur sėkmės garantas - komandinis darbas.

IKEA Industry Lietuva Baldų gamykloje yra daugiau nei 30 skirtingų įrengimų, kurie apimą svarbiausius procesus: pjovimą, vilkimą, gręžimą, briaunavimą bei pagamintų detalių pakavimą. Nauja Lengvo surinkimo (angl. Easy Assembly) technologija leidžia būti išskirtiniais ir didžiuotis tuo, ką gaminame.

Job Description

Atsakomybės:

- Atlikti gamybos duomenų analizę tam, kad būtų užtikrinti kuo tikslesni duomenys, padedantys tobulinti procesus;

- Kurti, palaikyti ir koordinuoti verslo žvalgybos (BI) sprendimus (duomenų modeliai, vizualizacijos ir kt.);

- Sujungti neapdorotą informaciją iš įvairių šaltinių - pasitelkti neapdorotus duomenis iš SQL siekiant parengti vartotojams patogias vizualizacijas;

- Teikti apdorotą informaciją suinteresuotosioms šalims ir atsiradus poreikiui jas konsultuoti;

- Prižiūrėti vykstančius procesus, siūlyti naujas iniciatyvas bei ateityje prisidėti prie tarptautinių projektų.

Qualifications

Reikalavimai:

- Sėkminga patirtis dirbant duomenų analitiko, duomenų inžinieriaus, duomenų mokslininko ar panašioje pozicijoje;

- Praktinė patirtis dirbant su SQL, ETL technikomis, vizualizacijos įrankiu Qlikview/QlikSence;

- Stiprūs analitiniai bei kritinio mąstymo gebėjimai;

- Iniciatyvumas, orientacija į rezultatą, prioritetų nusistatymo bei bendradarbiavimo kompetencijos;

- Patirtis dirbant su Infor M3 ERP sistema būtų privalumas;

- Anglų kalbos gebėjimai (ne mažesnis nei B2 lygis);

- Jums svarbios vertybės: tobulėjimas, atsakomybės prisiėmimas, buvimas geru pavyzdžiu, vieningumas, rūpinimasis žmonėmis ir planeta, kūrybiškumas, paprastumas, ekonomiškumas.

Additional Information

Mes siūlome:

- Modernų požiūrį į darbuotoją;
- Galimybę mokytis iš užsienio kolegų bei iš jų įgyti ekspertinių žinių;
- Augimo galimybes (horizontalią ir vertikalią karjerą);
- Nemokamą maitinimą;
- Kelionės kompensaciją;
- Draudimą 24/7.

Atlyginimas nuo 2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių (priklausomai nuo turimų kompetencijų ir patirties).

Privacy Policy