OPERATORIUS (-Ė)

Matai dalykus šiek tiek kitaip. Mes irgi. Mes tikime, kad tavo vertybės yra svarbiau už tai, kas parašyta tavo gyvenimo aprašyme. Mes siūlome tau įdomų, iššūkių kupiną darbą, kuris padės tau tobulėti. Ateik ir kartu su mumis pamatyk viską kiek kitaip.

IKEA yra gerai pasaulyje žinomas baldų, interjero ir namų apyvokos reikmenų verslo lyderis. Mūsų vizija – sukurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. IKEA Industry padeda šiai vizijai tapti tikrove gamindama funkcionalius, patrauklaus dizaino baldus žemomis kainomis.

Darbo aprašymas

Dirbdamas (-a) operatoriumi (-e), būsi atsakingas (-a) už tai, kad kokybiškai ir laiku būtų pagamintas reikalingas baldų detalių kiekis.
Nurodytu periodiškumu tikrinsi pagaminamų detalių kokybę bei prižiūrėsi įrengimą su kuriuo dirbi.
Darbas organizuojamas 3-imis pamainomis.

Reikalavimai

Patirtis dirbant su gamybiniais įrengimais;
Brėžinių supratimas ir jų skaitymo patirtis;
Matavimo priemonių naudojimo įgūdžiai;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Taip pat mes tikimės, kad esi sąžiningas (-a), darbštus (-i) bei siekiantis (-i) užsibrėžtų tikslų. Laukiame tokio žmogaus, kuris žino, ką reiškia lojalumas ir mėgsta dirbti komandoje.

Iš mūsų gali tikėtis stabilaus, laiku mokamo ir su augimo perspektyva siūlomo darbo užmokesčio (600-1000 eur į rankas).
Taip pat mes siūlome:
Nemokamą maitinimą;
Galimybę įmonės transportu atvykti į darbą bei grįžti po darbo namo (Marijampolės ir Vilkaviškio kryptys);
Visas socialines garantijas;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7;
Galimybę tobulėti savo darbo vietoje bei galimybę mokintis dirbti su skirtingais įrenginiais.