Koordynator ds. Zaopatrzenia

  • Pełny etat

Opis firmy

więcej informacji na temat naszej firmy znajdziesz na stronie www.industry.ikea.pl

Opis stanowiska

  • koordynowanie działań pomiędzy IKEA Industry Lubawa i Dywizją Zakupową

  • zapewnienie efektywnej współpracy z dostawcami IKEA Industry

  • poszukiwanie, wybór kooperantów oraz negocjacje cenowe dla obszarów nie objętych odpowiedzialnością Dywizji Zakupowej

  • opracowywanie raportów i analiz cenowych

  • analiza warunków kontraktów z podmiotami zewnętrznymi

  • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących materiałów na potrzeby wewnętrzne oraz Dywizji Zakupowej

Kwalifikacje

  • wykształcenie wyższe (preferowane: Logistyka)

  • doświadczenie w pracy w obszarze zakupów / zaopatrzenia

  • silne zorientowanie na wysoką jakość obsługi klienta wewnętrznego  oraz współpracy z dostawcami zewnętrznymi

  • bardzo dobra znajomość MS Office oraz systemów klasy ERP (np. Movex)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • umiejętność budowania relacji biznesowych z dostawcami zewnętrznymi

  • bardzo dobre zdolności negocjacyjne

  • silna orientacja na cel i bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • zdolności analityczne i dokładność

Dodatkowe informacje

Co możesz zyskać?

  • ciekawą i dynamiczną pracę

  • możliwość intensywnego rozwoju zawodowego

  • pracę w zgranym zespole

  • możliwość uczestnictwa w projektach oraz dedykowanych szkoleniach

Consent for the processing of personal data / Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

By submitting the application, you voluntarily consent for the processing of your personal data contained in the application documents provided by you by IKEA Industry Poland Sp. z o.o., Branch Lubawa, Borek Street 3, 14-260 Lubawa, for the purposes of the recruitment process as well as for transferring the data to the company within Inter IKEA and by IKEA Industry Poland Sp. z o.o., Branch Lubawa, Borek Street 3, 14-260 Lubawa, also for the purposes of potential future recruitment processes as well as for transferring the data to the company within Inter IKEA.

Przesyłając swoją aplikację wyrażasz dobrowolnie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, przez IKEA Industry Poland Sp. z o.o., Oddział Lubawa, ul. Borek 3, 14-260 Lubawa w celu realizacji procesu rekrutacji, a także na przekazanie ich do innych spółek w ramach Grupy Inter IKEA oraz IKEA Industry Poland Sp. z o.o., Oddział Lubawa, ul. Borek 3, 14-260 Lubawa w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych oraz zgodę na przekazanie ich do innych spółek w ramach Grupy Inter IKEA.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 29.03.2019 roku