Sales Advisor / T Contract

  • Część etatu

Opis firmy

T Contract / umowa zlecenie

Monki to marka modowa, która oferuje ekscytujące doświadczenie w handlu detalicznym... ale nie tylko! jest coś jeszcze: to Team Monki do którego dołączasz pracując z nami!

Wspólnie promujemy przyjazną atmosferę (i trochę czystej zabawy Monki!) we wszystkim, co robimy - inspirując ludzi do wyrażania siebie i czucia się świetnie z tym, kim są. Monki wierzy w swoich pracowników i klientów. Znakiem szczególnym Monki jest przyjazne podejście do handlu detalicznego, gdzie nasze relacje z klientami, marką Monki, nasza wiedza fachowa, niezależnie od roli i wiedzy na temat mody, prowadzą nas poza horyzont. Równie wyjątkowe sa wartości naszej marki : BRAVE (odważna), FUN (skora do zabawy), FRIENDLY (przyjazna) i EMPOWERING (inspirująca).

Opis stanowiska

Jako doradca sprzedaży reprezentujesz Monki dla naszych klientów - to naprawdę kluczowe stanowisko!  Podejmiesz na nim wyzwanie przeniesienia obsługi klienta na nowy poziom. Częścią wyzwania będzie bycie doradcą sprzedaży na sposób Monki: bycie przyjaznym i jednocześnie  dawanie naszym klientom ‘tego czegoś’ więcej. Drugą częścią będzie utrzymanie standardu takiej obsługi klienta oraz i ciągłe udoskonalanie go w Twoim sklepie. W tej roli reprezentujesz i przedstawiasz naszą odważną, zabawną, inspirującą i przyjazną markę oraz nasze kolekcje w najlepszy możliwy sposób!

Kwalifikacje

Kochasz modę i jesteś dumny ze swojego osobistego stylu. Uwielbiasz również pomagać innym ludziom  odnaleźć styl, który kochają. Jako osoba reprezentująca Monki wiesz, że fajnie jest być miłym! Łączysz przyjazną naturę z miłością do hang outów i rozmawiania z różnymi ludźmi - przy użyciu profesjonalnego podejścia. Jesteś otwarty i chętny do nauki. Może masz już doświadczenie w byciu wspaniałym sprzedawcą, ale masz na celu rozwój sztuki sprzedaży? Chcesz nauczyć się jak zapewnić wspaniałą obsługę klienta? Z niecierpliwością czekasz na dołączenie do zespołu Monki i pomagasz  udoskonalać swój sklep poprzez wspaniałą pracę zespołową, aby uczynić go jak najlepszym. Nie boisz się szybkiego tempa pracy.

Dodatkowe informacje

Aplikuj za pomocą CV i listu motywacyjnego. Czekamy na wiadomość od Ciebie