Sistemos valdymo centro vadovė (-as)

  • Visa darbo diena
  • Skelbimas galioja/Job Ad is valid: 2024-10-10
  • Darbo sritis/Job family: Energetika

Esame „Amber Grid“, Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius. Mes plėtojame ir inovuojame strateginę šalies infrastruktūrą, kuri yra neatsiejama Baltijos ir Europos dujų rinkos dalis. Mūsų darbuotojai – ypač svarbūs, todėl ieškome profesionalų, prisidėsiančių prie Lietuvos energetikos kūrimo. „Amber Grid“ veikia Vilniuje, Širvintų raj. ir Panevėžyje. Mūsų komandoje dirba daugiau kaip 300 darbuotojų.

Esame lygias galimybes puoselėjanti bendrovė, atvira visiems (-oms) kandidatams (-ėms) ir nediskriminuojanti jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Mums svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti „Amber Grid“ komandos dalimi.

Darbo aprašymas

  • formuoti ir įgyvendinti gamtinių dujų perdavimo sistemos operatyvinio valdymo ir efektyvaus klientų aptarnavimo dabarties ir ateities strategijas, užtikrinti jų suderinamumą su energetikos transformacijos strategija;
  • planuoti ir organizuoti padalinių veiklą, formuoti trumpalaikius ir ilgalaikius tikslus bei vykdyti jų įgyvendinimo stebėseną;
  • užtikrinti efektyvų ir saugų gamtinių dujų perdavimo sistemos valdymą;
  • užtikrinti kokybiškų dujų transportavimo paslaugų suteikimą verslo klientams;
  • įgyvendinti Sistemos valdymo centro transformaciją, atsižvelgiant į globalius pokyčius energetikos sektoriuje (vandenilio, biometano, CO2 transportavimas);
  • formuoti ir diegti inovatyvių technologijų veiklos kultūrą bei ja grįstus sprendimus, kaip skaitmenizavimas, automatizacija, išmaniųjų technologijų taikymas, duomenų valdymas, dirbtinio intelekto integravimas;
  • formuoti efektyvias, įsitraukusias komandas, rūpintis komandos narių augimu ir tobulėjimu.

Reikalavimai

  • turite aukštąjį universitetinį išsilavinimą ekonomikos ar inžinerijos srityse;
  • sukaupėte 3 metų darbo patirtį strateginio veiklos planavimo, darbo su klientais, komercinių paslaugų portfelio formavimo ir (ar) inžinerijos srityse ir 3 metų patirtį vadovaujant padaliniui, apimančiam atsakomybę už kelių padalinių veiklą (didelėse organizacijose – privalumas) energetikos, stambios infrastruktūros paslaugų teikimo įmonėse;
  • turite verslo transformacijos, atsižvelgiant į globalių tendencijų pokytį bei strateginių partnerysčių ir naujų veikimo modelių diegimo patirties;
  • sukaupėte inovatyvių technologijų ir/ ar infrastruktūros sprendimų kūrimo ir diegimo patirties, kaip skaitmenizavimas, automatizacija, išmaniųjų technologijų taikymas, duomenų valdymas, dirbtinio intelekto integravimas;
  • išmanote strategijos formavimo ir įgyvendinimo, veiklos valdysenos ir rizikų valdymo principus;
  • jums artima lyderystė, gebėjimas įkvėpti, ugdyti, sutelkti ir motyvuoti komandą bendrų tikslų siekimui ir pokyčių įgyvendinimui;
  • turite labai gerus lietuvių bei anglų kalbų įgūdžius.

  • kviečiame dirbti Lietuvai, stabilioje valstybės kapitalo įmonėje;
  • dirbti iniciatyvioje ir bendradarbiaujančioje komandoje;
  • prisidėti prie strateginių energetikos projektų įgyvendinimo;
  • dalyvauti žaliosios energetikos kūrimo procese;
  • siūlome dinamišką darbą ir galimybę prisidėti prie visos įmonės veiklos gerinimo;
  • veiklą vieni kitus palaikančioje ir pažangos kultūrą puoselėjančioje organizacijoje;
  • mokymus profesiniam ir asmeniniam augimui;
  • subalansuotą galimybę derinti darbą nuotoliniu būdu ir iš biuro;
  • sveikatos draudimą;
  • papildomas kasmetines atostogas;
  • kolektyvinėje sutartyje numatytas išmokas darbuotojams.

Mėnesinis atlygis 4850 – 5500 EUR (neatskaičius mokesčių) ir finansinis skatinimas (papildomas atlygis, atsižvelgiant į bendrovės ir individualius veiklos rezultatus). Konkretus darbo užmokestis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo patirtį, kompetenciją ir gebėjimą savarankiškai pasiekti rezultatus.

Pateikdami gyvenimo aprašymą ir/arba kitus dokumentus įmonei, jūs sutinkate, jog įmonė naudos ir tvarkys jūsų duomenis atrankos tikslais. Su išsamia informacija apie asmens duomenų tvarkymą galite susipažinti Privatumo pranešime: www.epsog.lt/lt/apie-mus/privatumas-1

Privatumo politikaŽymeti