Atsinaujinančios energetikos projekto vadovo (-ės)

  • Visa darbo diena
  • Skelbimas galioja/Job Ad is valid: 2023-08-31
  • Darbo sritis/Job family: Atsinaujinantys energetikos ištekliai

Esame „Amber Grid“, Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius. Mes plėtojame ir inovuojame strateginę šalies infrastruktūrą, kuri yra neatsiejama Baltijos ir Europos dujų rinkos dalis. Mūsų darbuotojai – ypač svarbūs, todėl ieškome profesionalų, prisidėsiančių prie Lietuvos energetikos kūrimo. „Amber Grid“ veikia Vilniuje, Širvintų raj. ir Panevėžyje. Mūsų komandoje dirba daugiau kaip 300 darbuotojų.

Darbo aprašymas

  • Dirbti su dujų, pagamintų iš atsinaujinančių energijos išteklių, kilmės garantijų registru ir administruoti kilmės garantijų išdavimą, perleidimą, panaikinimą, importą/eksportą, perdavimą kitiems registrams;
  • vystyti dujų, pagamintų iš atsinaujinančių energijos išteklių, elektroninio kilmės garantijų IT registro veiklą, diegiant naują registro funkcionalumą, naujas paslaugas bei produktus, integruojant registro veiklą su kitais Lietuvos ir ES šalių registrais, užtikrinti atitiktį kitų registrų reikalavimams;
  • koordinuoti veiklą su kitų šalių kilmės garantijų registrais ir bendrų projektų įgyvendinimą (rengiamų studijų, planų, analizių);
  • dirbti su naujais klientais užtikrinant kilmės garantijų administravimo paslaugų plėtrą, veiklos žinomumą;
  • atlikti su veiklos sritimi susijusių europinių ir nacionalinių teisės aktų, jų projektų analizes ir teikti pasiūlymus;
  • analizuoti galimybes ir teikti siūlymus vystant naujas su kilmės garantijų veikla susijusias paslaugas, produktus, veiklas.

Reikalavimai

  • Turite aukštąjį universitetinį energetikos, ekonomikos, vadybos ar jam prilygintą išsilavinimą;
  • turite 2 metų darbo patirtį, tarptautinių projektų valdymo ar koordinavimo, duomenų analitikos srityje. Patirtis  dirbant su atsinaujinančios energetikos kilmės garantijomis ar sertifikatais būtų privalumas;
  • išmanote tarptautinius ir nacionalinius energetikos srities teisės aktus, gebate juos taikyti praktikoje;
  • turite darbo su specializuotomis duomenų analitikos, registrų IT sistemomis patirties;
  • gebate sisteminti ir apibendrinti informaciją, valdyti informacijos srautus;
  • puikiai kalbate ir rašote lietuvių ir anglų kalbomis;
  • esate iniciatyvus, atsakingas ir orientuotas į klientą;
  • turite puikius bendravimo, bendradarbiavimo ir komandinio darbo įgūdžius.

  • kviečiame dirbti Lietuvai, stabilioje valstybės kapitalo įmonėje
  • dirbti iniciatyvioje ir bendradarbiaujančioje komandoje
  • prisidėti prie strateginių energetikos projektų įgyvendinimo
  • dalyvauti žaliosios energetikos kūrimo procese
  • siūlome dinamišką darbą ir galimybę prisidėti prie visos įmonės veiklos gerinimo
  • veiklą vieni kitus palaikančioje ir pažangos kultūrą puoselėjančioje organizacijoje
  • mokymus profesiniam ir asmeniniam augimui
  • subalansuotą galimybę derinti darbą nuotoliniu būdu ir iš biuro
  • sveikatos draudimą
  • papildomas kasmetines atostogas
  • kolektyvinėje sutartyje numatytas išmokas darbuotojams

Darbo užmokestis

Mėnesinis atlygis 2900 – 3300 EUR (neatskaičius mokesčių) ir finansinis skatinimas (papildomas atlygis, atsižvelgiant į bendrovės ir individualius veiklos rezultatus). Konkretus darbo užmokestis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo patirtį, kompetenciją ir gebėjimą savarankiškai pasiekti rezultatus.

Privatumo politikaŽymeti