Atsinaujinančios energetikos technologijų vadovas (-ė)

  • Visa darbo diena
  • Skelbimas galioja/Job Ad is valid: 2023-08-31
  • Darbo sritis/Job family: Energetika

Esame „Amber Grid“, Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius. Mes plėtojame ir inovuojame strateginę šalies infrastruktūrą, kuri yra neatsiejama Baltijos ir Europos dujų rinkos dalis. Mūsų darbuotojai – ypač svarbūs, todėl ieškome profesionalų, prisidėsiančių prie Lietuvos energetikos kūrimo. „Amber Grid“ veikia Vilniuje, Širvintų raj. ir Panevėžyje. Mūsų komandoje dirba daugiau kaip 300 darbuotojų.

Darbo aprašymas

  • Atlikti technines ekspertines konsultacijas, parenkant vandenilio, anglies dioksido energijos gamybos projektų prijungimo prie transportavimo sistemos sprendimus, nustatant vandenilio, anglies dioksido tinklų techninius parametrus, pajėgumus ir kitus atsinaujinančių energijos išteklių (AEI) integracijos technologinius sprendimus;
  • atlikti skaičiavimus, vertinti alternatyvas ir teikti pasiūlymus rengiant investicijų projektus, skirtus vandenilio ir anglies dioksido transportavimui;
  • kartu su gretimų šalių perdavimo sistemos operatorių ir įmonės techniniais padaliniais koordinuoti dujų perdavimo sistemos pritaikymo vandenilio ir metano mišiniui transportuoti programos parengimą bei dalyvauti ją įgyvendinant;
  • analizuoti technines galimybes ir ieškoti optimaliausių sprendimų prijungiant prie dujų transportavimo tinklo vandenilio gamybos įrenginius, bendradarbiaujant su  bendrovės inžinierių komandą;
  • pagal kompetenciją dalyvauti pilotinių, bandomųjų projektų įgyvendinimo projektų komandose, rengiant techninių procesų reglamentavimo dokumentus;
  • organizuoti Bendrovės techninio reglamentavimo vandenilio ir anglies dioksido transportavimo parengimą, atstovauti Bendrovę rengiant susijusius nacionalinius  teisės aktus;
  • pagal kompetenciją įsitraukti į sintetinio metano ir biometano projektus.

Reikalavimai

  • Turite aukštąjį universitetinį energetikos ar jam prilygintą išsilavinimą;
  • turite ne mažesnę nei 3 metų darbo patirtį energijos, įskaitant atsinaujinančios energetikos, generacijos, transportavimo infrastruktūros projektavimo, vystymo bei konsultavimo srityse. Patirtis rengiant energetikos infrastruktūros investicijų projektus, sudarant energetikos plėtros planus būtų privalumas;
  • turite gilų energetikos sektoriaus supratimą energetikos inžinerijos, energetikos sistemų inžinerijos, atsinaujinančių išteklių energijos technologijų srityse;
  • turite inžinerinį mąstymą, gebate analizuoti skirtingų šaltinių techninę informaciją ir ją pristatyti energetikos sistemų naudotojams;
  • turite inovacijų projektų valdymo patirties;
  • išmanote tarptautinius ir nacionalinius energetikos srities teisės aktus, gebate juos taikyti praktikoje;
  • puikiai kalbate ir rašote lietuvių ir anglų kalbomis;
  • gebate sisteminti ir apibendrinti informaciją, valdyti informacijos srautus;
  • esate savarankiškas, iniciatyvus, kūrybiškas, orientuotas į rezultatą;
  • turite puikius bendravimo, bendradarbiavimo ir komandinio darbo įgūdžius.

  • Kviečiame dirbti Lietuvai, stabilioje valstybės kapitalo įmonėje;
  • dirbti iniciatyvioje ir bendradarbiaujančioje komandoje;
  • prisidėti prie strateginių energetikos projektų įgyvendinimo;
  • dalyvauti žaliosios energetikos kūrimo procese;
  • siūlome dinamišką darbą ir galimybę prisidėti prie visos įmonės veiklos gerinimo;
  • veiklą vieni kitus palaikančioje ir pažangos kultūrą puoselėjančioje organizacijoje;
  • mokymus profesiniam ir asmeniniam augimui;
  • subalansuotą galimybę derinti darbą nuotoliniu būdu ir iš biuro;
  • sveikatos draudimą;
  • papildomas kasmetines atostogas;
  • kolektyvinėje sutartyje numatytas išmokas darbuotojams.

Darbo užmokestis: mėnesinis atlygis 4000-5500 EUR. (neatskaičius mokesčių) ir finansinis skatinimas (papildomas atlygis, atsižvelgiant į bendrovės ir individualius veiklos rezultatus). Konkretus mėnesinis atlygis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo patirtį, kompetenciją ir gebėjimą savarankiškai pasiekti rezultatus.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Dėkojame, kad domitės darbo galimybėmis!

Privatumo politikaŽymeti