Linijų inžinierius (-ė)

  • Visa darbo diena
  • Skelbimas galioja/Job Ad is valid: 2023-07-02
  • Darbo sritis/Job family: Perdavimo tinklai

„Litgrid“ – energetikos ateities centras. Įgyvendiname strateginius projektus ir rūpinamės šalies energetikos ateitimi. Čia dirbantys žmonės geriausiai žino, kaip sektorius atrodo dabar, ir koks jis bus po dešimtmečio ar net vėliau. Esame vienintelė komanda, kuri vienu metu vykdo skirtingas nacionalinio masto misijas: užtikriname stabilų šalies energetikos sistemos darbą, jungiame Lietuvos ir Europos elektros infrastruktūrą, kuriame naujus, inovatyvius sprendimus, nuo kurių priklausys ilgalaikė Lietuvos energetikos sektoriaus veikla. Šias misijas drauge įgyvendina apie 400 „Litgrid“ specialistų ir specialisčių, dirbančių visoje Lietuvoje ir pagrindiniame biure Vilniuje. Kartu kasdien puoselėjame atsakomybės, dialogo ir pasitikėjimo kultūrą – tokią, kurioje norisi būti ir veikti.

Esame lygias galimybes puoselėjanti bendrovė, atvira visiems (-oms) kandidatams (-ėms) ir nediskriminuojanti jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Mums svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti „Litgrid“ komandos dalimi.

Mūsų nuoširdžias pastangas rūpintis vieni kitais ženklina trys „Lygių galimybių sparnai“ – tai maksimalus Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos įvertinimas už veiklą diegiant lygių galimybių principus organizacijos viduje.

Su mūsų Lygių galimybių politika ir tvarkos aprašu kviečiame susipažinti „Litgrid žmonės” skiltyje (https://www.litgrid.eu/index.php/apie-litgrid/litgrid-zmones/1470)

Prisijunk prie mūsų komandos!

www.litgrid.eu

Darbo aprašymas

  • reikalavimų, susijusių su aukštos įtampos (110 kV ir aukščiau) perdavimo tinklo kabelių ir oro linijų elementų (kabelių, movų, laidų, izoliatorių ir kt.)  projektavimu bei įrengimu, nustatymas trečiosioms šalims išduodamose prisijungimo/rekonstravimo sąlygose bei vidinių projektų techninėse užduotyse;
  • parengtų elektros perdavimo linijų techninių projektų, skirtų elektros perdavimo linijų statybai ar rekonstravimui sprendinių derinimas ir tikrinimas, vertinant atitikimą LITGRID išduotose prisijungimo/rekonstravimo sąlygose ar techninėse užduotyse suformuotiems techniniams reikalavimams bei Lietuvos Respublikoje galiojantiems teisės aktų reikalavimams (ELĮĮT, EĮĮBT ir kt.);
  • dalyvavimas pastatytų/rekonstruotų elektros perdavimo linijų techninio įvertinimo komisijų darbe, siekiant įvertinti pastatų/rekonstruotų elektros perdavimo linijų objektų atitiktį techninio projekto sprendiniams ir Lietuvos Respublikoje galiojantiems teisės aktų reikalavimams;
  • pagrindimų, skirtų elektros perdavimo linijų rekonstrukcijų poreikiui pagrįsti, rengimas ir rekonstravimo apimčių nustatymas juose;
  • domėjimasis elektros perdavimo linijų naujovėmis bei jų pritaikymo elektros perdavimo tinkle galimybėmis;
  • standartinių techninių reikalavimų elektros perdavimo linijose naudojamoms medžiagoms bei tipinių sprendimų kūrimas ir palaikymas.

Reikalavimai

  • aukštasis elektros energetikos sistemų, elektros energetikos, elektros inžinerijos ar panašios inžinerinės krypties išsilavinimas;
  • darbo patirtis projektuojant, statant, eksploatuojant elektros perdavimo ir/ar skirstomojo tinklo linijas arba tiekiant jų statybai skirtas medžiagas;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • puikios lietuvių kalbos ir patenkinamos anglų kalbos (techninės dokumentacijos skaitymui) žinios;
  • gebėjimas argumentuoti pasiūlymus, sprendimus;
  • inžinerinis mąstymas, iniciatyvumas, atsakingumas, geri bendravimo įgūdžiai, atsakingas požiūris bei noras mokytis ir tobulinti žinias elektros perdavimo linijų srityje;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Jei skaitai šį darbo pasiūlymą, mes tikimės, kad rimtai svarstai prisijungti prie mūsų komandos. Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.), tau kaip naujam komandos nariui (-ei) esame paruošę ir naudų krepšelį. Tikimės, kad dėka jo tau bus lengviau pajausti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą. Turėsi lengvesnes galimybes ne tik  rūpintis asmeniais poreikiais, bei šeima, bet tuo pačiu, atsivers platesnės galimybės prisidėti prie socialinės veiklos. Tau siūlome:

  • galimybę prisidėti prie unikalių šalies ir tarptautinės svarbos projektų;
  • palikti savo žymę įgyvendinant Lietuvos energetinę nepriklausomybę;
  • dirbti įdomų, praturtinantį ir profesiškai ugdantį darbą ateities energetikos centre kartu su geriausiais savo srities ekspertais;
  • vidinius ir išorinius mokymus, kursus ir narystę profesinėse organizacijose;
  • galimybę lanksčiai dirbti iš biuro ir iš namų;
  • papildomas apmokamas atostogas ir apmokamą neatvykimą į darbą ligos atveju;
  • darbo užmokestį nuo 1900 EUR iki 2900 EUR (su mokesčiais) nustatomą atsižvelgiant į turimą kompetenciją ir darbinę patirtį;
  • finansinį skatinimą pagal LITGRID AB galiojančią tvarką.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Privatumo politikaŽymeti