Pirkimų specialistas (-ė)

  • Visa darbo diena
  • Skelbimas galioja/Job Ad is valid: 2023-05-31
  • Darbo sritis/Job family: Pirkimai

UAB „Tetas“ pagrindinė veikla susijusi su gamybos ir pramonės paskirties statinių projektavimu, transformatorinių pastočių ir skirstymo punktų, elektros perdavimo linijų statyba, rekonstrukcija, remontu ir techninė priežiūra; elektros tinklo relinės apsaugos ir automatikos, specialiųjų elektros įrenginių, elektros instaliacijos eksploatavimu, įrengimų bandymu ir diagnostika; apsauginių priemonių bandymu.

Darbo aprašymas

  • sklandus prekių/paslaugų pirkimo organizavimas, kainų analizė ir vykdymo užtikrinimas;
  • prekių tiekimo planavimas, užsakymų tiekėjams formavimas ir pristatymo kontrolė;
  • problemų, susijusių su tiekimu, identifikavimas ir sprendimas;
  • santykių su esamais tiekėjais palaikymas, naujų tiekėjų paieška;
  • bendradarbiavimas su sandėlio atsakingu darbuotoju užtikrinant esamų likučių stebėjimą ir valdymą;
  • pagal kompetenciją Bendrovės vardu sudaromų pirkimo sutarčių projektų rengimas ir derinimas su struktūriniais padaliniais bei tiekėjais.

Reikalavimai

  • universitetinis/koleginis išsilavinimas;
  • tiekimo principų išmanymas ir/ar patirtis gamybinėje įmonėje būtų privalumas;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • geras anglų kalbos mokėjimas;
  • iš kolegos tikimės savarankiškumo, organizuotumo, pareigingumo jausmo, komunikabilumo ir noro tobulėti.

Papildoma informacija

Kandidatui siūlome:

  • galimybę dalį darbo laiko dirbti iš namų;
  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (24/7);
  • įdomų, dinamišką ir atsakingą, bendravimo ir bendradarbiavimo su žmonėmis kupiną darbą;
  • profesinį tobulėjimą – turėsi galimybę dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose;
  • įgyvendinti unikalius, iššūkių nestokojančius strateginės reikšmės projektus, dirbdamas vienoje didžiausių energetikos įmonių grupių – EPSO-G;
  • įgyti naujų kompetencijų dirbant su  tikrais savo srities ekspertais;
  • kūrybišką ir inovatyvią darbo aplinką, Bendrovės organizuojamus renginius ir kitas iniciatyvas!

Informacija apie mėnesinį atlygį:

  • mėnesinis atlygis nuo 2000–2500 EUR BRUTO. Taip pat numatomas darbuotojo motyvavimas, atsižvelgiant į darbo rezultatus bei nustatytus rodiklius, kurie yra nustatomi darbo sutartyje ir/ar kitame darbdavio vidaus dokumente. Konkretus mėnesinis atlygis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo turimą patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.
  • darbo laikas – visa darbo diena.
  • darbo sutarties forma – neterminuota, pilnas etatas.
  • darbo vieta – Panevežys.
  • darbinimo data – nedelsiant.
Privatumo politikaŽymeti