Vyresnysis teisininkas (-ė)

  • Visa darbo diena
  • Skelbimas galioja/Job Ad is valid: 2024-05-24
  • Darbo sritis/Job family: Korporatyvinė teisė

„EPSO-G“ yra Lietuvos energetinę nepriklausomybę stiprinanti įmonių grupė, kurią sudaro patronuojanti valdymo bendrovė „EPSO-G“, penkios tiesiogiai patronuojamos įmonės „Litgrid“, „Amber Grid“, „Baltpool",  „Tetas", „Energy cells" bei netiesiogiai kontroliuojama „GET Baltic".

„EPSO-G" grupės įmonės užtikrina nepertraukiamą, stabilų elektros energijos perdavimą aukštos įtampos tinklais ir gamtinių dujų transportavimą aukšto slėgio vamzdynais bei efektyvų šių perdavimo sistemų valdymą, priežiūrą ir plėtrą. Grupei priklausančios bendrovės taip pat valdo ir plėtoja biokuro, gamtinių dujų bei medienos prekybos platformas, skirtas užtikrinti sąlygas skaidriai konkurencijai energijos išteklių ir apvaliosios medienos rinkoje.

Darbo aprašymas

  • darbas su priskirtos UAB „EPSO-G“ įmonių grupės įmonės kolegialiais organais bei funkcinių sričių vadovais, konsultacijų jiems teikimas;
  • pagalba valdybos pirmininkui organizuojant posėdžius ir užtikrinant, kad valdybai teikiama medžiaga atitiktų valdybos darbo reglamente pateiktų dokumentų formas, gerąją valdysenos praktiką ir teisės aktų keliamus reikalavimus;
  • įvairių korporatyvinių ir kitų veiklos dokumentų rengimas, peržiūra ir derinimas;
  • nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbios įmonės vykdomo projekto teisinių klausimų sprendimas ir valdymas;
  • teisės aktų stebėsenos vykdymas, vidaus teisės aktų rengimas.

Reikalavimai

  • aukštasis universitetinis teisės srities išsilavinimas;
  • ne mažiau kaip 3 m. patirtis įmonių teisės srityje (energetikos sektoriaus išmanymas būtų privalumas);
  • statybos teisės išmanymas (privalumas – darbo patirtis su FIDIC sutartimis);
  • gebėjimas aiškiai komunikuoti savo mintis, gebėjimas bendrauti su skirtingomis vadovų komandomis, noras prisiimti atsakomybę;
  • geros anglų kalbos žinios.

Papildoma informacija

Bendrovė siūlo:

  • vieną  įdomiausių korporatyvinės teisės pozicijų Lietuvoje;
  • galimybę ir iššūkius savo kompetencijų realizavimui;
  • atsakingą darbą Lietuvai ir jos energetikos sektoriui vertę kuriančioje įmonių grupėje;
  • savirealizacijos ir tobulėjimo galimybes kartu su komanda prisidedant prie energetikos sektorius transformacijos;
  • konkurencingą atlygį ir papildomas naudas;
  • sveikatos draudimą ir galimybę dirbti hibridiniu būdu.

Mėnesinis atlygis – nuo 3000  iki 3750 Eur (prieš mokesčius) ir nuo rezultatų priklausantis finansinis skatinimas.

Privatumo politikaŽymeti