Finansų analitikas (-ė)

  • Visa darbo diena
  • Darbo sritis/Job family: Finansai

Bendrovės aprašymas

Esame AB „Amber Grid“, Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius. Mes plėtojame ir inovuojame strateginę šalies infrastruktūrą, kuri yra neatsiejama Baltijos ir Europos dujų rinkos dalis. Mūsų darbuotojai – ypač svarbūs, todėl ieškome profesionalų, prisidėsiančių prie Lietuvos energetikos kūrimo. „Amber Grid“ veikia Vilniuje, Širvintų raj. ir Panevėžyje. Mūsų komandoje dirba daugiau kaip 300 darbuotojų.

Darbo aprašymas

  • prognozuoti, vertinti, analizuoti trumpalaikius ir ilgalaikius pinigų srautus, planuoti finansavimo poreikį;
  • kontroliuoti priskirtų Bendrovės finansinių procesų vykdymą;
  • prisidėti rengiant reguliuojamos veiklos ataskaitas bei tobulinti reguliuojamos veiklos apskaitos procesus;
  • rengti periodines ataskaitas, teikti finansinius duomenis suinteresuotoms šalims, siūlyti įžvalgas bei sprendimus;
  • prisidėti prie kitų padaliniui pavestų užduočių bei dalyvauti padalinio vykdomuose projektuose, siūlyti idėjas ir jas įgyvendinti.

Reikalavimai

  • turite aukštąjį universitetinį išsilavinimą ekonomikos, finansų, verslo administravimo, audito ar pan. srityje;
  • esate sukaupęs bent 2 metų darbo patirtį finansų valdymo ar atitinkamoje srityje;
  • gebate skaityti, analizuoti finansines ataskaitas, duomenis;
  • mokate planuoti veiklą, prielaidas paversti skaičiais, turite analitinių įgūdžių;
  • išmanote finansinę apskaitą, atskaitomybę reglamentuojančius teisės aktus;
  • turite gerus MS Office pagrindinių programų, puikius MS Excel įgūdžius, darbo Power BI įgūdžiai  - privalumas;
  • turite puikias lietuvių ir anglų kalbų (raštu ir žodžiu) žinias;
  • esate imlus naujovėms, norite mokytis ir tobulėti bei esate orientuotas į rezultatą.

Papildoma informacija

  • kviečiame dirbti Lietuvai, stabilioje valstybės kapitalo įmonėje;
  • dirbti iniciatyvioje ir bendradarbiaujančioje komandoje;
  • prisidėti prie strateginių energetikos projektų įgyvendinimo;
  • dalyvauti žaliosios energetikos kūrimo procese;
  • siūlome dinamišką darbą ir galimybę prisidėti prie visos įmonės veiklos gerinimo;
  • veiklą vieni kitus palaikančioje ir pažangos kultūrą puoselėjančioje organizacijoje;
  • mokymus profesiniam ir asmeniniam augimui;
  • subalansuotą galimybę derinti darbą nuotoliniu būdu ir iš biuro;
  • sveikatos draudimą;
  • papildomas kasmetines atostogas;
  • kolektyvinėje sutartyje numatytas išmokas darbuotojams.

Darbo užmokestis: mėnesinis atlygis – 2300-3000 EUR (neatskaičius mokesčių) ir finansinis skatinimas (papildomas atlygis, atsižvelgiant į bendrovės ir individualius veiklos rezultatus). Konkretus mėnesinis atlygis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo patirtį, kompetenciją ir gebėjimą savarankiškai pasiekti rezultatus.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Dėkojame, kad domitės darbo galimybėmis!

Privatumo politikaŽymeti