Praktikantas (-ė) administravimo skyriuje (darbo santykių srityje)

  • Visa darbo diena
  • Darbo sritis/Job family: Organizacijos vystymas

Esame „Amber Grid“, Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius. Mes plėtojame ir inovuojame strateginę šalies infrastruktūrą, kuri yra neatsiejama Baltijos ir Europos dujų rinkos dalis.
Judame didelių pokyčių keliu ir šiemet su nauja strategija prasidėjo naujas mūsų veiklos etapas. Juo sieksime transformuoti dujų perdavimo infrastruktūrą pritaikant ją atsinaujinantiems energijos ištekliams - žaliajam vandeniliui ir biometanui bei įgyvendinti klimato kaitos mažinimo tikslus.
Mūsų darbuotojai – ypač svarbūs, todėl ieškome profesionalų, prisidėsiančių prie Lietuvos energetikos kūrimo. „Amber Grid“ veikia Vilniuje, Širvintų raj. ir Panevėžyje. Mūsų komandoje dirba daugiau kaip 300 darbuotojų.

Darbo aprašymas

  • prisidėti rengiant ir administruojant darbo santykių dokumentus bei duomenis;
  • įsisavinti pagrindinius darbo santykių dokumentų valdymo procesus;
  • dirbti su dokumentų administravimo sistemomis;
  • teikti pagalbą kolegoms, bendradarbiauti su kitais padaliniais;
  • prisidėti prie darbo santykių dokumentų ir duomenų valdymo gerinimo siūlant savo idėjas ir iniciatyvas.

Reikalavimai

  • esate gerai įvaldęs MS Office pagrindines programas;
  • esate atsakingas, kruopštus, bendraujantis ir pasižymite greita orientacija;
  • domitės naujovėmis, norite mokytis ir tobulėti.

  • kviečiame atlikti praktiką stabilioje valstybės kapitalo įmonėje;
  • praktikuotis iniciatyvioje ir bendradarbiaujančioje komandoje;
  • prisidėti prie strateginių energetikos projektų įgyvendinimo;
  • dalyvauti žaliosios energetikos kūrimo procese;
  • siūlome dinamišką praktiką ir galimybę prisidėti prie visos įmonės veiklos gerinimo;
  • veiklą vieni kitus palaikančioje ir pažangos kultūrą puoselėjančioje organizacijoje;
  • mokymus profesiniam ir asmeniniam augimui;
  • subalansuotą galimybę derinti praktiką nuotoliniu būdu ir iš biuro (biure būti bent 3 dienas per savaitę).

Praktika neapmokama.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Dėkojame, kad domitės darbo galimybėmis!

Privatumo politikaŽymeti