Supplier Manager

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Aon Hewitt.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

  • Budowanie relacji z obecnymi i nawiązywanie współpracy z nowymi dostawcami i podwykonawcami w Polsce oraz Europie
  • Wsparcie w doborze dostawców (np. firmy z branży wykończenia wnętrz, meblowe) do projektów fit-outów komercyjnych
  • Przygotowywanie i zawieranie umów ramowych
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Wybór strategicznych partnerów do największych projektów

Nasze wymagania:

  • Masz minimum 1 rok podobnego doświadczenia zawodowego
  • Mile widziana znajomość procesów na rynku fit-out
  • Komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i w piśmie) na poziomie min. B2
  • Jesteś osobą otwartą i lubisz pracować z ludźmi
  • Potrafisz dobrze negocjować
  • Bardzo dobrze znasz Pakiet MS Office
  • Dodatkowym atutem będzie wykształcenie zdobyte na jednym z kierunków: inżynieria lądowa, elektrotechnika lub inżynieria środowiska

To oferujemy:

  • Możliwość zdobycia wiedzy w zakresie nieruchomości komercyjnych
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami z branży
  • Opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie) pakiet kafeteryjny (w tym m.in. karta Multisport) oraz inne benefity
  • Bogaty program szkoleń
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2021 oraz 2022
  • Pracę w firmie dbającej o zrównoważony rozwój organizacji

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Jak się pracuje w Colliers?

Wejdź do naszego biura 😊

Poznaj nasze nagrody