Specjalista ds. podatków

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers Poland Sp. z o.o. jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całym kraju. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers POland Sp. z o.o. jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2020 roku Colliers otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

Wyzwania dla Ciebie:

·        wewnętrzne doradztwo w zakresie podatków

·       udzielanie wsparcia merytorycznego innym jednostkom organizacyjnym

·       analiza umów i innych dokumentów pod kątem podatkowym

·       uczestniczenie w projektach związanych z automatyzowaniem raportowania podatkowego

·       monitorowanie zmian w przepisach podatkowych

·       udzielanie odpowiedzi na zapytania organów

·       przygotowywanie wniosków o interpretacje podatkowe

Kwalifikacje

·        Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki podatki, prawo, rachunkowość, finanse

·       Umiejętność praktycznego stosowania przepisów podatkowych

·       Samodzielność i dobra organizacja pracy

·       Zdolności analityczne

·       Dobra znajomość języka angielskiego

·       Mile widziane doświadczenie w firmie konsultingowej lub kancelarii prawnej (ale to nie jest warunek konieczny)

Dodatkowe informacje

W zamian zapewnimy Ci:

·       Nowoczesne i komfortowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji – ul. Józefa Piłsudskiego 3, 00-078 Warszawa

·       Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie) oraz inne benefity

·       Hybrydowy model pracy (home office / biuro)

·       Program szkoleń wewnętrznych, miłą atmosferę współpracy, realną możliwość rozwoju

·       Pracę w firmie z tytułem „Najlepszego Pracodawcy” 2017 i 2019 oraz „Inwestor w Kapitał Ludzki” 2020 i 2021

prawdź również:

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Jak się pracuje w Colliers?

Wejdź do naszego biura 😊

Poznaj nasze nagrody