Specjalista ds. Finansów

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers Poland Sp. z o.o.  is one of the most respected global brands in the industry. Currently ranked the third largest commercial real estate services firm in the world, Colliers employs 15,700 professionals in 485 offices in 63 countries with annual revenues of $2 billion and $75.1 billion in transaction volume. Each of our core business lines provides specialized services across all property types and industries including hotels, office, industrial and logistics, retail and residential.

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Warszawa lub Wrocław, lub Gdańsk, lub Poznań, lub Kraków, lub Katowice

Twój zakres obowiązków:

  • Wystawianie faktur
  • Sporządzanie zestawień i rozliczeń
  • Analiza realizacji budżetów operacyjnych i marketingowych
  • Przygotowywanie kalkulacji zabezpieczeń umów najmu
  • Kalkulacja waloryzacji stawek czynszu
  • Ścisła współpraca z działami księgowości klientów
  • Przygotowywanie raportów finansowych dla klientów oraz na potrzeby działu
  • Sporządzanie dokumentacji finansowej dla Działu Zarządzania Nieruchomościami
  • Kontrola procesu windykacji należności i zabezpieczeń najemców

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane uzyskane na kierunkach ekonomicznych)
  • min. 3 lata doświadczenia w finansach (mile widziane w branży nieruchomości komercyjnych)
  • Znajomość procesu wystawiania faktur
  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie (w mowie i w piśmie)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel’a
  • Lubisz i umiesz pracować w zespole
  • Jesteś osobą samodzielną i kreatywną w skutecznym rozwiązywaniu problemów
  • Umiesz organizować swoją pracę i zwracasz uwagę na szczegóły

To oferujemy:

  • Pracę w trybie łączonym: zdalną oraz w biurze
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie), elastyczny czas pracy oraz inne benefity
  • Jasno określone ścieżki rozwoju oraz program szkoleń wewnętrznych
  • Pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019