Specjalista ds. Windykacji | Dział Zarządzania Nieruchomościami

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers Poland Sp. z o.o. is one of the most respected global brands in the industry. Currently ranked the third largest commercial real estate services firm in the world, Colliers employs 15,700 professionals in 485 offices in 63 countries with annual revenues of $2 billion and $75.1 billion in transaction volume. Each of our core business lines provides specialized services across all property types and industries including hotels, office, industrial and logistics, retail and residential.

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

·       Windykacja należności (zarządzanie częścią procesu windykacji)

·       Windykacja zabezpieczeń dostarczanych przez najemcę

·       Wystawianie i wysyłka wezwań do zapłaty

·       Naliczanie odsetek od niezapłaconych faktur

·       Przygotowywanie raportów wewnętrznych, finansowych i dotyczących zadłużenia klientów

·       Wprowadzanie i alokacja wpłat z wyciągów bankowych do systemów finansowych

·       Analiza niezidentyfikowanych wpłat

·       Wyjaśnianie nadpłat i niedopłat

·       Uzgadnianie sald należności

·       Prowadzenie korespondencji z najemcami, klientami oraz księgowością

·       Alokacja zabezpieczeń na poczet niezapłaconych faktur

Nasze wymagania:

·       Masz minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w dziale windykacji (doświadczenie w branży nieruchomości będzie atutem)

·       Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (w mowie i w piśmie)

·       Bardzo dobrze znasz programy pakietu MS Office

·       Lubisz i umiesz pracować w zespole

·       Jesteś sobą samodzielną i kreatywną w skutecznym rozwiązywaniu problemów

·       Jesteś osobą dobrze zorganizowaną, rzetelną i nie straszna Ci praca pod presją czasu

To oferujemy:

·       Pracę w jednym z najlepszych zespołów zarządzających nieruchomościami

·       Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanym przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki

·       Elastyczny model pracy (praca zdalna / praca z biura)

·       Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, pakiet Multikafeteria, 6 dodatkowych dni urlopu dla rodziców, elastyczne godziny pracy i inne benefity

·       Jasno określone ścieżki rozwoju oraz bogaty program szkoleń

·       Miłą i przyjazną atmosferę pracy

Dodatkowe informacje

Przewidujemy 3 etapy rekrutacji:

  • Spotkanie z członkiem zespołu finansowego działu Zarządzania Nieruchomościami (REMS) i People Services (HR) - na rozmowie będzie sprawdzana znajomość języka angielskiego
  • Zadanie rekrutacyjne - test excela wykonywany w biurze
  • Spotkanie z szefem zespołu oraz HR Manager