Recepcjonistka / Recepcjonista

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całym kraju. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2020 roku Colliers otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

·        Telefoniczna obsługa recepcji

·        Obsługa korespondencji firmowej oraz przesyłek kurierskich

·        Przyjmowanie gości firmy

·        Obsługa spotkań biznesowych

·        Dbanie o reprezentacyjny charakter recepcji

·        Obsługa urządzeń biurowych

·        Wsparcie działu administracji w pracach administracyjno – biurowych

Nasze wymagania:

·        Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

·        Wykształcenie wyższe lub student/studentka dostępny/a w pełnym wymiarze godzin

·        Jesteś miłą osobą o dobrej prezencji i pozytywnym nastawieniu

·        Posiadasz umiejętności organizacyjne

·        Dobra znajomość programów z pakietu MS Office

·        Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku / w obsłudze klienta

To oferujemy:

·        Możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych na stanowiska w innych działach firmy po około roku pracy na recepcji

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        Możliwość udziału w szkoleniach dla pracowników

·        Nowoczesne i komfortowe biuro w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji: pl. Piłsudskiego 3

·        Możliwość pracy zdalnej w razie potrzeby

·        Prywatną opiekę medyczną z nielimitowaną rehabilitacją i inne benefity

  • Pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanym przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji
Jak się pracuje w Colliers?
Wejdź do naszego biura 😊