Project Manager | Kierownik Projektów Budowlanych

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całej Polsce. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 roku oraz  2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2020 roku Colliers otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

Dołącz do najszybciej rozwijającego się działu zajmującego się tworzeniem wnętrz komercyjnych w Polsce. Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów zajmującym się całym procesem od samego pomysłu do finalnego efektu. Dużą wagę przykładamy do wykorzystywania nowoczesnej technologii oraz niestandardowych działań / kreatywnych rozwiązań. Szukamy osób, które chcą być najlepsze w tym co robią.

Twoim zadaniem będzie reprezentowanie firmy w zakresie prowadzenia projektów oraz kontaktów z Klientami w regionie. Będziesz mieć wpływ na projekty prowadzone przez nas oraz możliwość budowania zespołu.

Poszukujemy osoby, która będzie:

  • Zarządzać projektami przebudowy powierzchni komercyjnych
  • Nadzorować pracę zespołu
  • Budować relację z Klientami i nadzorować proces ofertowania

  • Jesteś zainteresowany/a pracą nad cały etat
  • Jesteś zainteresowany/a wiedzą techniczną, formalną i technologiczną
  • Masz wykształcenie wyższe uzyskane na jednym z wymienionych kierunków:  (inżynieria lądowa, elektrotechnika lub inżynieria środowiska)
  • Masz minimum 4 lata doświadczenia zawodowego (po studiach) związanego z Twoim kierunkiem
  • Komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i w piśmie)

A co my oferujemy Tobie:

  • Możliwość realnego wpływu na prowadzone projekty oraz pozyskiwania nowych
  • Możliwość pracy przy automatyzacji procesów oraz przy projektach BIM
  • Premie od zrealizowanych projektów
  • Możliwość poszerzenia wiedzy w wielu obszarach technicznych
  • Zadaniowy czas pracy (praca zdalna / praca na budowie)
  • Opiekę medyczną z pełną rehabilitacji
  • 6 dodatkowych dni urlopu dla rodziców rocznie
  • Jasno określone ścieżki rozwoju oraz bogaty program szkoleń
  • Pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

CDBP Sp. z o.o.

Ul. Pawia 18A, 31-154 Kraków

Tel. +48 22 331 78 00

www.colliers.pl