Business Assistant

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całej Polsce. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 roku oraz  2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2019 roku Colliers otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz członkiem naszego dynamicznego zespołu Działu Powierzchni Handlowych, który obecnie liczy 14 osób. Będziesz wspierać dział w zakresie codziennych działań operacyjnych, mieć realny wpływ na tworzenie dokumentów sprzedażowych, współpracować z pozostałym działami w ramach Colliers, aktywnie uczestniczyć w projektach międzydziałowych.

Po około 2 latach będziesz mieć perspektywę awansu w szeroko pojętym obszarze nieruchomości komercyjnych  w zależności od wyboru ścieżki rozwoju – brokerskiej, operacyjnej lub researchowej.

Zakres obowiązków:

I/ prace administracyjne i działania operacyjne

·        tworzenie, uzupełnianie i aktualizacja baz danych

·        miesięczne i kwartalne podsumowania statystyk działowych

·        przygotowywanie analiz rynkowych (głównie w programach: Excel, PowerPoint)

·        praca na danych rozporoszonych

·        regularna współpraca z konsultantami, działami sprzedażowymi, marketingiem zarówno Colliers jak i klientów

·        wsparcie pracy całego zespołu Działu Powierzchni Handlowych

·        wsparcie Dyrektora Działu w bieżących pracach administracyjnych

II/ rozwój biznesu

·        udział w procesie rozwoju biznesu: przetargi, oferty, monitorowanie rynku;

·        przygotowywanie porównań / analiz, dokumentów dla klientów m.in.: prezentacji, raportów

·        tworzenie raportów, research danych, konsolidacja i prezentacja danych wraz z rekomendacjami i uzasadnieniem swoich wyborów

·        wyszukiwanie informacji dotyczących powierzchni komercyjnych

Nasze wymagania:

·        wykształcenie wyższe (lub w trakcie, np. V rok studiów) uzyskane na kierunkach: ekonomia / finanse / zarządzanie lub pokrewnych lub student/ka dyspozycyjny/a w pełnym wymiarze godzin

·        bardzo dobrze poruszasz się w programach z pakietu Ms Office szczególnie Excel i PowerPoint (znajomość programów będzie sprawdzana w czasie rekrutacji)

·        bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim zarówno w mowie jak i piśmie

·        jesteś osobą analityczną, dokładną, spostrzegawczą, umiesz myśleć w sposób abstrakcyjny, nieszablonowy

·        umiesz dobrze zorganizować swoją pracę uczestnicząc w kilku projektach jednocześnie

·        lubisz pracować z ludźmi, nie boisz się zadawać pytań

·        lubisz się uczyć nowych rzeczy, stale poszerzasz swoją wiedzę

To oferujemy:

·        pracę w trybie łączonym: zdalną oraz w biurze

·        umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie), elastyczny czas pracy oraz inne benefity

·        program szkoleń wewnętrznych, miłą atmosferę pracy

·        pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019

Jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie wyślij nam swoje CV, w którym koniecznie napisz w 2 zdaniach dlaczego chcesz do nas dołączyć oraz co najbardziej zaciekawiło Cię w naszej ofercie.

Przewidujemy 3 etapy rekrutacji:

1.     Pierwsze spotkanie zapoznawcze (online)

2.     Zadanie (Ms Office) oraz test predyspozycji

3.     Drugie spotkanie (online lub w biurze)