Key Account Manager (B2B)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za pozyskiwanie, wprowadzenie na platformę oraz długofalowe budowanie relacji z kluczowymi sprzedawcami i markami operującymi w segmencie business-to-business (B2B), zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym

  • Zrealizujesz plan handlowy w zakresie pozyskiwania asortymentu od kluczowych sprzedawców B2B

  • Będziesz reprezentować firmę w kontakcie ze sprzedawcami i określisz wytyczne dla komunikacji

  • Z pomocą analityków będziesz monitorować wzrost kluczowych sprzedawców i zidentyfikujesz inicjatywy wspierające ich rozwój

  • Dostarczysz informacji na temat istotnych zmian u kluczowych partnerów dzięki współpracy z zespołem szkoleń w zakresie edukacji i wsparcia biznesowego partnerów

  • Czeka Cię współpraca z zespołami technologii, obsługi klienta (CX), Legal, Commerce, w celu optymalizacji rozwiązań oraz budowania wszechstronnej wiedzy o dostępnych narzędziach i możliwościach ich wykorzystania

Ze swojej strony oferujemy:

  • Model pracy hybrydowej. Mamy świetnie zlokalizowane biura (z w pełni wyposażonymi kuchniami i parkingami dla rowerów) i znakomite narzędzia pracy (podnoszone biurka, interaktywne sale konferencyjne)

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz (do wyboru mamy m.in. pakiety medyczne, sportowe, lunchowe, ubezpieczenia, bony na zakupy)

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas i skoncentrowane na specyfice Twojej pracy

  • Pracę w zespole, na którego wsparcie zawsze możesz liczyć -  na pokładzie mamy najlepszych specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie

  • Turystykę zespołową, budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp (m.in. szkolenia z zakresu organizacji pracy, sposobu komunikacji, motywacji do pracy oraz różnych technologii i zagadnień merytorycznych)

  • Jeśli chcesz wiedzieć więcej - sprawdź sam/a

Ta oferta jest dla Ciebie jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze klientów B2B, sprzedaży usług biznesowych, online marketingu

  • Znasz zagadnienia związane z pozyskiwaniem klientów online oraz rozumiesz mechanizmy funkcjonowania biznesu internetowego

  • Posiadasz min. 3 lata doświadczenia na pozycji odpowiedzialnej za utrzymanie relacji z klientem (sprzedaż/retail). Preferowane branże: Przemysł, Narzędzia, Biuro, HoReCa

  • Jesteś ambitna/y i nastawiona/y na realizację zadań

  • Potrafisz budować długofalowe relacje z kluczowymi klientami

  • Jesteś samodzielna/y w działaniu, skoncentrowana/y na wynikach sprzedażowych

  • Masz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne, potrafisz pracować pod presją czasu

  • Bardzo dobrze znasz środowisko MS Office (Excel, Word, Power Point)

  • Znasz język angielski na poziomie średniozaawansowanym (b2)

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć