Dispute Monitoring and Coverage Leader

  • Pełny etat

Opis firmy

Zespół Customer Experience wspiera allegrowych Klientów i Partnerów (kupujących i sprzedających), dlatego jesteśmy zawsze tam, gdzie potrzebują naszej pomocy.

Każdy projekt tworzony w Allegro musi powstawać przede wszystkim z myślą o Klientach i Partnerach oraz ich doświadczeniu w kontakcie z nami. Dbamy o to, żeby na każdym etapie „customer journey”, osoby kupujące na Allegro mogły czerpać z tego ogromną satysfakcję, a sprzedający mogli rozwijać swój biznes. W naszym zespole spotkasz m.in. ekspertów z obszaru obsługi klienta, badań, jakości, trenerów kompetencji miękkich, specjalistów od social mediów, product managerów, chatbot designerów, specjalistów od komunikacji, NPS, specjalistów od bezpieczeństwa. Jak widzisz – mamy moc kompetencji!

Naszą ambicją jest bycie najlepszym zespołem Customer Experience w Polsce. Jesteśmy na dobrej drodze do celu!

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zarządzisz kilkunastoosobowym zespołem doradców tak, aby efekty waszej pracy budowały trwałe relacje i wpływały na zadowolenie oraz lojalność Klientów i Partnerów

  • Zorganizujesz bieżącą pracę zespołu oraz szkolenia dla nowo zatrudnionych pracowników

  • Weźmiesz udział w tworzeniu procesów wsparcia pozakupowego na Allegro

  • Wesprzesz Klientów korzystających z opcji “dyskusji” oraz Allegro Protect

  • Zweryfikujesz wymagania Klientów i potrzeby Partnerów oraz zaproponujesz najlepsze zmiany w ich ścieżkach zakupowych/sprzedażowych

  • Będziesz odpowiadać za realizację celów biznesowych i wdrażanie innowacji w procesie

  • Rozwiniesz swoje umiejętności w tworzeniu najnowocześniejszych technologii e-commercowych

  • Na co dzień będziesz współpracował z kilkoma liderami w obrębie około 60-osobowego zespołu Customer Experience

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 20 milionów klientów miesięcznie

  • Wdrażamy rozwiązania wspierające bezproblemowy handel pracując na największej skali w Polsce

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 150 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

  • Dla około 80% Polaków jesteśmy najbardziej rozpoznawalną marką internetową

  • Jesteśmy 10 najczęściej odwiedzaną stroną e-commerce na świecie

  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

  • Weźmiesz udział w budowaniu najlepszej obsługi klienta w Polsce

  • Będziesz pracować i brać udział we wdrażaniu najnowocześniejszych narzędzi i systemów w branży

  • Dołączysz do zespołu ludzi pełnych pasji

  • Będziesz mieć wpływ na wyniki całego działu Customer Experience

Ze swojej strony oferujemy:

  • Model pracy hybrydowej. Mamy świetnie zlokalizowane biura (z w pełni wyposażonymi kuchniami i parkingami dla rowerów) i znakomite narzędzia pracy (podnoszone biurka, interaktywne sale konferencyjne)

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz (do wyboru mamy m.in. pakiety medyczne, sportowe, lunchowe, ubezpieczenia, bony na zakupy)

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas i skoncentrowane na specyfice Twojej pracy

  • Pracę w zespole, na którego wsparcie zawsze możesz liczyć -  na pokładzie mamy najlepszych specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie

  • Turystykę zespołową, budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp (m.in. szkolenia z zakresu organizacji pracy, sposobu komunikacji, motywacji do pracy oraz różnych technologii i zagadnień merytorycznych

  • Jeśli chcesz wiedzieć więcej -Sprawdź sam/a

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Masz przynajmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem wsparcia/obsługi klientów B2B/B2C

  • Potrafisz dostosowywać się do zmieniających się warunków oraz proaktywnie zaangażować się we wdrażanie dalszych optymalizacji i kreowanie coraz lepszego Allegro

  • Doskonale znasz platformę Allegro oraz rynek e-commerce

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu procesami i wiedzę z metodyk zarządzania procesami

  • Masz doświadczenie w pracy w systemie CRM, WFM

  • Posiadasz zdolności analityczne (praca z danymi) i organizacyjne

  • Jesteś wzorem dla innych w zakresie kultury osobistej i kompetencji interpersonalnych

  • Nastawiony/a jesteś na współpracę, potrafisz angażować innych

  • Komunikujesz się w języku angielskim (min B2) - warunek konieczny

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć