Development Director - Merchant Experience

  • Pełny etat

Opis stanowiska

W związku szybkim rozwojem i nieustannie rosnącą liczbą użytkowników korzystających z naszej platformy, zależy nam na jak najlepszym budowaniu doświadczeń Sprzedawców, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Jako Development Director będziesz mieć realny wpływ na opracowanie rozwiązań, które usprawnią m.in. budowanie polityki asortymentowej i cenowej, promowania ofert w kampaniach sprzedażowych a tym samym, przyczynisz się do opracowania rozwiązań ułatwiających tysiącom sprzedawców prowadzenie biznesu.

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają doświadczenie w zarządzaniu projektami nastawionymi na wytwarzanie oraz wdrażanie narzędzi wspomagających pracę technologii

  • Mają doświadczenie w pracy z zespołami Produktowymi, Deweloperskimi oraz szeroko pojętym obszarem IT

  • Mają doświadczenie w zarządzaniu zespołem produktowym i/lub technologicznym i doskonale organizują jego pracę

  • Są nastawione na współpracę i dążą do rezultatów

  • Mają doświadczenie we współpracy z C-level

  • Mają bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Swobodnie komunikują się w j. Angielskim

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Pokierujesz pracą obszaru odpowiedzialnego za rozwój narzędzi usprawniających zarządzanie szerokością asortymentu i polityką cenową sprzedawców w Allegro

  • Weźmiesz odpowiedzialność za stworzenie oraz egzekucję planu dla Twojego obszaru

  • Zostaniesz Tech Ownerem Unitu w Allegro i wspólnie z Business Ownerem będziesz tworzyć strategię krótko i średnioterminową (3 letnią)

  • Będziesz odpowiedzialny za budowanie zespołu świetnych specjalistów i menedżerów (produkt / tech)

  • Poprowadzisz projekty mające na celu zapewnienia najlepszych cen i szerokiej selekcji dla konsumentów w Polsce i zagranicą

  • Będziesz mieć szansę pracy w projektach wykorzystujących ML w praktyce przy realnie DUŻYCH ilościach danych

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o ludziach z Technologii, opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

  • Dofinansowanie studiów podyplomowych (np. MBA)

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć