Junior Business Product Manager

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Słyszałaś/Słyszałeś o naszym Pakiecie Wsparcia dla Sprzedających na Allegro, który w trudnym czasie pandemii pomaga nam jeszcze bardziej niż zwykle wspierać naszych sprzedających? Jednym z elementów pakietu jest program powitalny, na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za procesowe wsparcie Business Product Managera w tworzeniu, rozliczaniu czy optymalizacji tego typu programów.
  • Będziesz uczestniczyła/uczestniczył w procesie zarządzania cyklem życia sprzedającego, a dzięki analizie danych i automatyzacji procesów będziesz miał realny wpływ  na sprzedających na różnych etapach ich działalności na Allegro.
  • Do Twoich obowiązków będzie należało również przygotowywanie dokumentacji biznesowej związanej z programami, a także raportów i podsumowań (w języku angielskim).
  • Będziesz współpracowała/współpracował w inicjatywach, których zadaniem jest wypracowanie narzędzi dla sprzedających, pozwalających mu rozwijać się na allegro.pl.
  • Będziesz na co dzień kontaktował się z osobami z różnych działów Allegro, aby wspólnie mierzyć się z różnymi wyzwaniami takimi jak regulacje prawne, zagwozdki finansowe, technikalia związane z automatyzacją procesów i wiele innych. Jeśli lubisz pracę z ludźmi i nie boisz się wyzwań - być może jest to praca dla Ciebie!

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Chciałabyś/Chciałbyś mieć wpływ na rozwój małych i średnich przedsiębiorstw? Allegro to 140 000 kont firmowych, z czego większość to małe i średnie przedsiębiorstwa właśnie. Twoje programy i akcje sprzedażowe pozwolą im na rozwinięcie skrzydeł, na wykorzystanie potencjału Allegro.
  • Każdego dnia miliony klientów dokonują na Allegro zakupu- możesz być częścią tego procesu. :) Zajmując się wsparciem i rozwojem na Allegro małych i średnich firm, masz wpływ na kreowanie doświadczenia zakupowego na Allegro!
  • Będziesz częścią dynamicznego i wszechstronnego zespołu: angażujemy się zarówno w projekty handlowe jak i IT czy marketingowe
  • Jesteś kreatywny? To super! Będziesz miał możliwość wykorzystania swojej kreatywności do tworzenia nieprzeciętnych pomysłów i rozwiązań. Cenimy pozytywną energię, która pozwala wcielać te pomysły w życie.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Miejsce w zespole profesjonalistów, w którym cenimy dużą otwartość, pasję, nastawienie na rozwój i osiąganie nieprzeciętnych celów dbając równocześnie o nieformalną atmosferę pracy i współpracę
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Rozwój poprzez pracę z wieloma wyzwaniami w bieżących zadaniach, udział w ciekawych i przekrojowych projektach,
  • Poprzez dostęp do wielu aktywności i szkoleń rozwijających kompetencje zawodowe i osobiste
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia języka angielskiego

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji i prezentacji biznesowych w języku angielskim.
  • Znają i korzystają z allegro, doświadczenie w sprzedaży na allegro będzie dodatkowym atutem.
  • Nie mają problemu z nieszablonowym podejściem do pracy - szukamy osób samodzielnych i kreatywnych, które wesprą sprzedających na allegro swoimi pomysłami.
  •  Są otwarte i potrafią badać potrzeby klienta, a co ważniejsze, potrafią wyniki badań i obserwacji przekuć w konkretne działania.
  • Biegle władają językiem angielskim (w mowie i piśmie, min C1)

Prześlij nam swoje CV i dołącz do Allegro! :)