Project Manager - Delivery Experience

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz rozwijać projekty mające na celu poprawę doświadczenia w zakresie dostawy klientów i sprzedających (delivery experience), począwszy od funkcjonalności w serwisie internetowym wspierających wybór najkorzystniejszej metody dostawy, przez komunikację związaną ze statusem zamówienia, aż po doświadczenie z przewoźnikiem, który dostarczy przesyłkę

  • Będziesz współpracować z wieloma obszarami organizacji - rozwojem produktu, obsługą klienta, marketingiem, działem handlowym, a także zewnętrznymi partnerami

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Zyskasz możliwość realnego wpływu na doświadczenie milionów klientów, którzy co miesiąc robią zakupy na Allegro
  • Dołączysz do dynamicznego, zmotywowanego, zorientowanego na cele zespołu
  • Staniesz się częścią ambitnej, nowocześnie zarządzanej organizacji, która da Ci możliwość szybkiego rozwoju
  • Będziesz na co dzień pracować z najnowszymi technologiami
  • Twoje pomysły i propozycje usprawnień będą zawsze z uwagą wysłuchane

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

Szukamy osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w zakresie technologii (UX) oraz logistyki dla e-commerce
  • Mają doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów end to end
  • Są otwarte na pracę w bardzo dynamicznym środowisku i elastyczne w kontekście zakresu odpowiedzialności
  • Mile widziane doświadczenie w pracy zarówno w dużych firmach, jak i szybko rosnących startupach
  • Są gotowe wziąć odpowiedzialność za projekty, od których zależy sukces organizacji
  • Mają co najmniej. 3 lata doświadczenia w cross-zadaniowym środowisku, w zakresie przygotowywania rekomendacji i wyciągania wniosków biznesowych
  • Są kreatywne, otwarte, nastawione na poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Potrafią myśleć logicznie i argumentować swoje pomysły
  • Cenią sobie pracę zespołową, są otwarte na feedback i ciągły rozwój
  • Znają bardzo dobrze pakiet MS Office (głównie Excel i PowerPoint)
  • Posługują się biegle językiem angielskim (poziom C1)
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze logistyki

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!