Procurement Expert

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Wsparcie budowy katalogu produktów - jednej z kluczowych inicjatyw strategicznych w Allegro
  • Budowanie Strategii Zakupowej dla kategorii Baz Danych uwzględniającej priorytety w ramach kategorii, liczbę produktów oraz pokrycie obrotu sprzedających
  • Identyfikacja i pozyskiwanie produktowych zewnętrznych baz danych (przekrojowych oraz specyficznych dla konkretnej kategorii np. Elektroniki, Motoryzacji lub FMCG)
  • Ocena jakości baz danych pod kątem łatwości integracji oraz efektywności kosztowej ich pozyskania
  • Prowadzenie procesów RFx oraz negocjacje warunków komercyjnych, w tym umów zakupu baz danych
  • Całościowa koordynacja stron zaangażowanych w pozyskiwanie i integrację baz danych w ramach Allegro, w szczególności Działu Komercyjnego, Technologii, Działu Prawnego i Finansów
  • Bieżąca współpraca z Działem Komercyjnym w celu określenia luk w zakresie danych produktowych w ramach poszczególnych kategorii oraz identyfikacji źródeł danych produktowych
  • Zapewnienie sprawnego wdrożenia zewnętrznych baz danych w celu umożliwienia ich wykorzystania przez sprzedających na Allegro
  • Cykliczna ocena współpracy z dostawcami

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

Szukamy osoby, która:

  • Posiada min. 5 letnie doświadczenie w obszarze zakupów indirect (np. Zakupy Marketingowe), najlepiej w branży technologicznej/ e-commerce
  • Posiada doświadczenie w zakresie kompleksowych negocjacji z kontrahentami, obejmującymi aspekty finansowe, prawne, technologiczne i biznesowe
  • Posiada doświadczenie w strategicznym zarządzaniu kategoriami zakupowymi
  • Charakteryzuje się asertywnością, zaangażowaniem i umiejętnością proaktywnego podejścia do stawianych przed nią wyzwań
  • Posiada doskonałe zdolności interpersonalne, komunikacyjne oraz współpracy międzyzespołowej
  • Sprawnie radzi sobie w nowych sytuacjach, potrafi dostosować się do zmieniających się warunków wewnętrznych i zewnętrznych
  • Mówi biegle po polsku i po angielsku
  • Posiada bardzo wysokie umiejętności analityczne oraz porusza się bardzo dobrze w ramach pakietu MS Office

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!