Home Page Editor

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz odpowiadać za proces publikacji contentu na stronie głównej Allegro na wszystkich urządzeniach (desktop, rwd, aplikacja)
  • Zadbasz o spójną komunikację pomiędzy różnymi kanałami i mediami wewnętrznymi, ze szczególnym uwzględnieniem efektywności kontentu
  • Dopilnujesz terminowego dostarczenia wszelkich materiałów publikowanych na stronie głównej i w działaniach on-site
  • Zadbasz o jakość (styl, poprawność techniczna) i kontrolę wszelkich treści contentowych publikowanych na stronie głównej Allegro i w działaniach on-site
  • Będziesz współtworzył plan wydawniczy (Trade Plan), zmaksymalizujesz efektywność prowadzonych akcji promocyjnych
  • Zarządzisz działaniami promocyjnymi w oparciu o dane z narzędzi mierzących efektywność prowadzonych akcji
  • Zajmiesz się analizą wyników trafficowych i sprzedażowych wewnętrznych kanałów komunikacji

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz mieć realny wpływ na rozwój narzędzi wydawniczych Allegro w oparciu o rozwiązania Content Automation
  • Będziesz współdecydować o wyborze ofert będących przedmiotem promocji
  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie;
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci;
  • Lubimy zmiany. Postrzegamy je jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Pracę, której efekty śledzić będzie kilka milionów użytkowników Allegro
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz, z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Umowę na zastępstwo (min. 1,5 roku)

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają przynajmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu stroną internetową o dużym wolumenie ruchu
  • Posiadają doświadczenie w prowadzeniu projektów z udziałem wielu wewnętrznych interesariuszy
  • Posiadają doświadczenie w pracy z systemami CMS
  • Znają narzędzia i metody pomiaru oraz optymalizacji wskaźnika konwersji
  • Wiedzą czym jest CTR, wiedzą jak go zwiększyć
  • Są asertywne i mają wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Posiadają doświadczenie w zarządzaniu akcjami promocyjnymi, kampaniami sprzedażowymi w Internecie

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!