Junior Administration Specialist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za różnorodne prace administracyjne, wspierające działalność biura Allegro:

  • Koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Kontakt z firmami kurierskimi i Pocztą Polską

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura oraz dbanie o przestrzeń biurową

  • Kontakt zarządcą nieruchomości, serwisami sprzątającymi i technicznymi

  • Zarządzanie dostawami artykułów spożywczych i chemii gospodarczej, artykułów biurowych

  • Organizacja podróży służbowych

  • Wsparcie konferencji, szkoleń i spotkań, w tym organizacja cateringu, transportu, wynajem sal

  • Wykonywanie innych, zleconych przez przełożonego zadań

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Odpowiadamy za przestrzeń biurową w jednym z najciekawszych biurowców w Poznaniu

  • Do realizacji naszych zadań używamy nowoczesnych systemów

  • Nasz zespół tworzą osoby otwarte na zmiany, ciekawe nowinek z branży biurowej, wdrażające nowe pomysły i rozwiązania

  • Ponad 90% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy

Ze swojej strony oferujemy:

  • Wysoką kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

Szukamy osób, które:

  • Posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobrze czują się z innymi ludźmi, bardzo swobodnie nawiązują kontakty

  • Są osobami samodzielnymi, które nie boją się pracy pod presją czasu

  • Sumienność, systematyczność, uczciwość oraz dyskrecja to cechy, które je charakteryzują

  • Mają doświadczenie w obsłudze urządzeń biurowych oraz systemów informatycznych wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem

  • Posługują się językiem angielskim w sposób komunikatywny (zarówno w kontakcie bezpośrednim, telefonicznym jak i mailowym)

  • Bardzo dobrze znają narzędzia z pakietu MS Office oraz Google Suite

  • Cechują je doskonała umiejętność planowania, organizacji pracy oraz ustalania priorytetów

  • Są kreatywne, nastawione na pomoc wszystkim zainteresowanym stronom

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!