CEX Junior Manager - Partner Support

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zarządzisz zespołem 3-4 liderów oraz raportującą do nich około 50 osobową grupą doradców frontline
  • Wesprzesz rozwój kompetencji zespołów oraz zadbasz o efektywną komunikację między nimi
  • Wyznaczysz cele w oparciu o strategię Allegro, będziesz monitorować i raportować wyniki zespołu (wydajność, produktywność, realizację KPI)
  • Będziesz właścicielem strumienia procesów, wykreujesz i wdrożysz projekty i inicjatywy podnoszące satysfakcję Sprzedających na Allegro oraz udoskonalisz standardy jakości ich wsparcia
  • Rozwiążesz złożone problemy Sprzedających i podejmiesz działania zapobiegające spadkowi satysfakcji
  • Zidentyfikujesz i usuniesz bariery oraz ograniczenia w wydajności i jakości obsługi (root cause analysys)
  • Zadbasz o spersonalizowaną obsługę dla segmentów B2C lub C2C Sprzedających na Allegro
  • Wykreujesz procesy obsługowe podnoszące wydajność i czas produktywny (takie jak II linia wsparcia, proces obsługi reklamacji, obsługa omnichannel)
  • Wdrożysz nowe kanały kontaktu na frontline, podniesiesz jakość i efektywność narzędzi dedykowanych do obsługi Sprzedających

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • W tej roli bezpośrednio zaobserwujesz jak Twoja praca i zaangażowanie przekładają się na satysfakcję naszych Sprzedających oraz rozwój Allegro
  • Będziesz pracować z świetnym zespołem doświadczonych i skoncentrowanych na realizacji celu liderów oraz specjalistów, którzy w swojej pracy kierują się zasadą "customer first"
  • Wykreujesz rozwiązania podnoszące satysfakcję Sprzedających i zmierzysz efekty wprowadzonych zmian
  • Wspólnie z zespołem zbadasz potrzeby naszych Sprzedających w segmentach B2C oraz C2C i zaproponujesz im szytą na miarę i spersonalizowaną obsługę

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają kilkuletnie doświadczenie w obszarze obsługi klienta i pracują zgodnie z zasadą "customer first"
  • Mają minimum 3 lata doświadczenia w kierowaniu zespołem 10 osobowym lub większym
  • Potrafią zarządzać zespołem i z nim pracować, tj. delegować zadania, monitorować wyniki, motywować pracowników oraz przekazywać im konstruktywny feedback
  • Mają wiedzę z zakresu zarządzania operacyjnego oraz metryk jakościowych i mierzenia efektywności w obsłudze klienta
  • Posługują się językiem angielski minimum na poziomie B2
  • Dobrze znają pakiet MS Office
  • Znają serwis Allegro i narzędzia dla Sprzedających
  • Są nastawione na realizację celów, potrafią analizować dane, wyciągać z nich wnioski oraz formułować rekomendacje na ich podstawie
  • Dbają o atmosferę w zespole, są komunikatywne i potrafią pracować w grupie oraz skutecznie współpracować z różnymi obszarami i poziomami organizacji (np.: obszar IT, zespół handlowy)
  • Wykazują się inicjatywą, są kreatywne i innowacyjne, a także biorą odpowiedzialność za swoje działania
  • Odnajdują się w dynamicznym środowisku i potrafią zarządzać zmianą