Business Unit Manager - Grocery and Kids Market

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zbudujesz strategię handlową dla Kategorii supermarket/dziecko
  • Zdefiniujesz plan handlowy umocowany w całościowym trade planie dla rozwoju kategorii zgodnie z przyjętą strategią wertykala z określonymi celami GMV oraz REWE
  • Zidentyfikujesz i wybierzesz obszary wzrostu w ramach Kategorii
  • Będziesz analizował zachowania klienta, jego potrzeby i bariery
  • Będziesz uczestniczył w spotkaniach, prezentacjach i negocjacjach z Klientami
  • Weźmiesz odpowiedzialność za asortyment
  • Przeanalizujesz i zweryfikujesz Take Rate'y
  • Będziesz analizował źródła trafficu i je optymalizował
  • Zaplanujesz i będziesz nadzorować realizację akcji komercyjnych w celu osiągnięcia celów handlowych Kategorii
  • Będziesz zarządzać realizacją planu handlowego poprzez definiowanie celów i działań dla zespołu sourcingu (3P i 1P) w zakresie pozyskiwania marek i merchantów oraz oferty produktowej
  • Weźmiesz odpowiedzialność za realizację założeń obszaru 1P
  • Weźmiesz udział w planowaniu kampanii mediowych

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz współpracować z najbardziej znanymi markami w branży, nie tylko w Polsce, ale także w Europie
  • Będziesz kontaktować się z markami na szczeblu zarządczym
  • Dzięki współpracy z dużymi Partnerami zyskasz realny wpływ na kreowanie trendów rynkowych
  • Zdobędziesz doświadczenie w pracy na wielu modelach na wielu modelach biznesowych : 1P, 3P ale też 2P -  komis, dropship
  • Będziesz mieć możliwość podnoszenia swoich kompetencji poprzez uczestnictwo w różnego typu szkoleniach organizowanych w firmie

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z odpowiedzialnością za sprzedaż w danej kategorii
  • Znają rynek i kluczowych graczy kategorii Grocery i/lub Kids
  • Potrafią budować relacje z klientem oraz badać jego potrzeby
  • Myślą analityczne i opierają się na danych
  • Znają specyfikę handlu on-line oraz rozwiązania wspierające sprzedaż
  • Są nastawione na współpracę i efektywność biznesową
  • Potrafią zaangażować innych do realizacji projektów
  • Posiadają wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne i prezentacyjne
  • Potrafią doskonale organizować pracę własną
  • Atutami będą doświadczenie w sprzedaży online, rozwoju sklepu multibrandowego  lub doświadczenie w rozwoju marki z danej kategorii

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!