Pracownik produkcji

  • Przemysłowa 28, 32-083 Balice, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

CSG S.A. właściciel marek Green Cell, RDY, Świat Baterii i Battery Empire, realizuje misję dostarczania Klientom oraz Partnerom nowoczesnych i niezawodnych produktów umożliwiających mobilność i niezależność energetyczną w cyfrowym świecie. Naszą wizją jest bycie firmą, która napędza Twój świat zrównoważonej energii.

Opis stanowiska

Czym się będziesz zajmować?

  • pomożesz w produkcji baterii li-on,
  • zajmiesz się montażem drobnych części,
  • będziesz obsługiwać maszyny,
  • czeka Cię też praca z lutownicą: a dokładniej lutowanie drobnych elementów,
  • będziesz również testować wyprodukowane baterie przy użyciu profesjonalnego sprzętu,
  • zdarzą się momenty, w których będziesz wprowadzać również dane do systemu.

Kwalifikacje

Potrzebne umiejętności:

  • gotowość do pracy w zespole,
  • umiejętność lutowania,
  • wykształcenie w kierunku elektryka,
  • doświadczenie w pracy w dziale Kontroli Jakości, znajomość systemów jakości,
  • mile widziane: doświadczenie w zakładach produkcji baterii Li-ion,
  • zainteresowania w kierunku innowacji, nowych technologii,
  • przebyte szkolenia lean będą dodatkowym atutem,
  • Uprawnienia wózek widłowy 1 tona,
  • gotowość do pracy 3-zmianowej: na start 2 zmiany, ale docelowo będzie to praca na 3 zmiany.

Jeśli chcesz o coś dopytać, śmiało dzwoń - 537625953.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę lub Umowy Zlecenia - Ty wybierasz,
  • szeroki pakiet benefitów: Multisport, Luxmed, dodatkowe ubezpieczenie,
  • świetną atmosferę pracy w niewielkim zespole (max 20 osób),
  • potrzebny do pracy strój i wszystkie narzędzia.
Polityka prywatnościZnak firmowy