Kierownik Biura Obsługi Klienta

  • Kalwaryjska, Kraków, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

Świat Baterii powstał w 2008 roku jako odpowiedź na rosnącą potrzebę mobilności. Od początku istnienia sklepu naszym celem jest ułatwienie korzystania z Twoich ulubionych urządzeń przenośnych i ciągłe dostarczanie Świeżej Energii!

Tworzymy sklep, który jest przyjazny dla Klientów oraz znaną na świecie markę Green Cell. Każdego dnia dzięki bateriom i ładowarkom dajemy drugie życie setkom urządzeń, od laptopów po drony i roboty myjące. Jesteśmy wielbicielami energetycznej niezależności i pasjonatami najnowszych rozwiązań technologicznych.

Nadrzędną dla nas wartością jest zapewnienie Klientom najlepszych doświadczeń związanych z zakupami i obsługą. Wiemy, że wysoki standard obsługi Klienta jest kluczowym czynnikiem sukcesu. Jeśli myślisz podobnie napisz do nas!

Opis stanowiska

  • Tworzenie i wdrażanie standardów obsługi Klienta,
  • Zarządzanie Zespołem Obsługi Klienta pracującym na rynkach polskim i międzynarodowych (łącznie ok. 25 osób),
  • Kontrola jakości oraz terminowości obsługi zgłoszeń,
  • Tworzenie mierników pozwalających odzwierciedlić wydajność i jakość prac,
  • Szkolenie i rozwijanie podległych pracowników,
  • Tworzenie raportów na potrzeby Zarządu.

Kwalifikacje

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (4 - 5 lat),
  • Wysoka kultura osobista,
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Doświadczenia i zdolności trenerskie,
  • Mocne ukierunkowanie na realizację celów,
  • Znajomość języka angielskiego lub/i innego mile widziana.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • umowę o pracę (lub inną formę jeśli Cię interesuje),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • MultiSport,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • kameralną atmosferę pracy ze strefą chilloutu, stołem pingpongowym i firmowymi eventami.

Filmy do obejrzenia