Customer Service Specialist z j. litewskim oraz j. polskim

  • Pełny etat
  • Experience Level: Specialist
  • Dział: Customer Service & Business Security

Opis firmy

Jesteśmy TIMOCOM - firmą IT z sektora FreightTech. Jako eksperci w zakresie technologii informacyjnych i analizy danych pomagamy naszym klientom w osiąganiu ich celów logistycznych, oferując inteligentne, bezpieczne i proste rozwiązania. Nasz System Smart Logistics łączy ze sobą ponad 45.000 sprawdzonych firm, zgłaszających codziennie do 750.000 międzynarodowych ofert przestrzeni ładunkowych.
#Smart #Safe #Simple to wspólne wartości dla ponad 500 osób z 30 krajów, które tworzą nasz zespół.

Lubimy optymalizację i skuteczne rozwiązania, dlatego myślimy o sobie, jako o niekorporacyjnej korporacji. Po otwarciu w 2019 roku biura we Wrocławiu intensyfikujemy swoje działania i rozbudowujemy nasz Team. Dołącz do nas!
TIMOCOM to przede wszystkim ludzie! Tworzymy zgrany zespół, a po pracy… sam/a zobacz.

Opis stanowiska

Czym zajmujemy się w zespole Customer Service?

  • Odpowiadamy na telefoniczne
    i mailowe zapytania od klientów biznesowych.
  • Pomagamy identyfikować i rozwiązywać ich bieżące problemy, związane np. z technicznymi awariami systemu, fakturami, reklamacjami i rezygnacjami. Dokonujemy także prezentacji programu oraz zajmujemy się kwestiami administracyjno-finansowymi.
  • Naszym głównym zadaniem nie jest sprzedaż, a prowadzenie negocjacji i współpraca z zespołem Sales, aby zaproponować dodatkowe usługi i razem budować świetne relacje z klientami.
  • Na co dzień współpracujemy także z pozostałymi zespołami TIMO #OneTeam!

Kwalifikacje

Czego szukamy u kandydatów?

Pracę z ludźmi trzeba po prostu lubić. Klienci zgłaszają się do nas w bardzo różnych sprawach, dlatego niezbędne są:

  • Znajomość języka litewskiego pozwalająca na płynną komunikację z klientami.
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z telefoniczną obsługą klienta i wsparciem w różnorakich tematach.
  • Empatia, umiejętność analizowania i aktywnego słuchania klienta.
  • Dobra dykcja, miły głos oraz swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych.
    Znajomość języka polskiego – bez niego trudno będzie nawiązać relacje z zespołem (min. B1).
  • Wysoka sprawność w obsłudze komputera i doświadczenie w pracy z programami CRM.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość języka rosyjskiego oraz języka angielskiego

Dodatkowe informacje

Jakie benefity oferujemy?

  • umowa o pracę + premię od pierwszego dnia pracy
  • pracę w nowoczesnym biurze w budynku Centrum Południe
  • możliwość pracy zdalnej - 47 dni w roku
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • lunch pass (190 pln netto)
  • przyjazną atmosferę pracy
  • 13. pensję
  • dodatki z okazji stażu, ślubu i narodzin dziecka
  • premię za pozyskanie nowego pracownika dzięki Twojej rekomendacji
  • kompleksowy onboarding oraz możliwość rozwoju dzięki dostępowi do platformy szkoleniowej oraz językowej
  • ruchomy czas pracy
  • możliwość przyjścia do pracy z dzieckiem - wiemy, że niespodzianki się zdarzają, dlatego oferujemy osobne biuro przystosowane dla najmłodszych

Co jest dla nas ważne?

Kompetencje merytoryczne są bardzo ważne, ale jeszcze ważniejsze dla nas w procesie rekrutacji są wartości, którymi kierujemy się w organizacji.
#ONETEAM W naszej pracy od wielu lat stawiamy przede wszystkim na Team i pracę zespołową. Uważamy, że na dynamicznym rynku więcej zdziałamy, wspierając się wzajemnie, niż pracując w pojedynkę. Naszym zdaniem tylko w ten sposób możemy intensywnie rozwijać technologię i spoglądać w przyszłość.
#Różnorodność Jesteśmy firmą o międzynarodowym charakterze. Przekonaliśmy się już wielokrotnie, że różnorodność i umiejętność łączenia ludzi różnych kulturi języków są naszą siłą. Pozwalają nam spoglądać na wyzwania z różnych perspektyw i szybko znajdować najlepsze rozwiązania.
#Szacunek Szanujemy naszych pracowników, dlatego dbamy o jasne i uczciwe zasady współpracy.
#Komunikacja Przykładamy dużą wagę do szczerej komunikacji. Doceniamy uczciwość i otwartość w relacjach zawodowych. Jesteśmy fair i tego samego oczekujemy od naszych pracowników.
#Współodpowiedzialność Jako ONETEAM patrzymy na działania nie tylko przez pryzmat osobistych lub zespołowych działań, ale pamiętamy o szerszej perspektywie jaką jest cała organizacja.