Account Manager z językiem rosyjskim oraz językiem angielskim

  • Pełny etat
  • Experience Level: Specialist
  • Dział: Sales

Opis firmy

Jesteśmy TIMOCOM - firmą IT z sektora FreightTech. Jako eksperci w zakresie technologii informacyjnych i analizy danych pomagamy naszym klientom w osiąganiu ich celów logistycznych, oferując inteligentne, bezpieczne i proste rozwiązania. Nasz System Smart Logistics łączy ze sobą ponad 45.000 sprawdzonych firm, zgłaszających codziennie do 750.000 międzynarodowych ofert przestrzeni ładunkowych.
#Smart #Safe #Simple to wspólne wartości dla ponad 500 osób z 30 krajów, które tworzą nasz zespół.

Lubimy optymalizację i skuteczne rozwiązania, dlatego myślimy o sobie, jako o niekorporacyjnej korporacji. Po otwarciu w 2019 roku biura we Wrocławiu intensyfikujemy swoje działania i rozbudowujemy nasz Team. Dołącz do nas!
TIMOCOM to przede wszystkim ludzie! Tworzymy zgrany zespół, a po pracy… sam/a zobacz.

Opis stanowiska

Jako Account Manager zasilisz Dział Sprzedaży. Wspólnie z zespołem będziesz sprzedawał nasz produkt klientom biznesowym. Jesteśmy doradcami. Dzięki naszemu podejściu klienci otrzymują produkt dopasowany do ich potrzeb. Nasza praca ma na co dzień wpływ nie tylko bezpośrednio na klienta: poziom obsługi wpływa także na wizerunek marki.

Twoja praca obejmie przede wszystkim:

  • Telefoniczne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Obsługę zgłoszeń i zapytań ofertowych;
  • Przygotowywanie ofert, negocjacje cenowe,
  • budowanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami,
  • Współpracę i regularną wymianę informacji z pozostałymi zespołami TIMO #OneTeam!

Kwalifikacje

Abyś dobrze czuł się w naszym modelu sprzedaży i w pełni wykorzystał jego potencjał dla firmy, niezbędne są:

  • Minimum rok doświadczenia w sprzedaży telefonicznej dla klienta biznesowego,
  • Znajomość języka polskiego – bez niego trudno będzie nawiązać relacje z zespołem,
  • Znajomość języka rosyjskiego pozwalająca na płynną komunikację i budowanie relacji z klientami,
  • Znajomość angielskiego pozwalająca na płynną komunikację z klientami i oddziałem w DE,
  • Umiejętność tworzenia pozytywnej atmosfery rozmowy,
  • Samodzielność w znajdowaniu konstruktywnych rozwiązań w każdej sytuacji, ale także dyplomacja w rozmowie z klientem,
  • Motywacja i nastawienie na wynik,
  • Postawa nastawiona na wspieranie współpracowników i umiejętność pracy w zespole w celu realizacji zadań,
  • Orientacja na realizację celów biznesowych.

    Mile widziana:
  • Znajomość języka ukraińskiego

Dodatkowe informacje

Jakie benefity oferujemy?

  • umowa o pracę + premię od pierwszego dnia pracy
  • pracę w nowoczesnym biurze w budynku Centrum Południe
  • możliwość pracy zdalnej - 47 dni w roku
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • lunch pass (190 pln netto)
  • przyjazną atmosferę pracy
  • 13. pensję
  • dodatki z okazji stażu, ślubu i narodzin dziecka
  • premię za pozyskanie nowego pracownika dzięki Twojej rekomendacji
  • kompleksowy onboarding oraz możliwość rozwoju dzięki dostępowi do platformy szkoleniowej oraz językowej
  • ruchomy czas pracy
  • możliwość przyjścia do pracy z dzieckiem - wiemy, że niespodzianki się zdarzają, dlatego oferujemy osobne biuro przystosowane dla najmłodszych

Co jest dla nas ważne?

Kompetencje merytoryczne są bardzo ważne, ale jeszcze ważniejsze dla nas w procesie rekrutacji są wartości, którymi kierujemy się w organizacji.
#ONETEAM W naszej pracy od wielu lat stawiamy przede wszystkim na Team i pracę zespołową. Uważamy, że na dynamicznym rynku więcej zdziałamy, wspierając się wzajemnie, niż pracując w pojedynkę. Naszym zdaniem tylko w ten sposób możemy intensywnie rozwijać technologię i spoglądać w przyszłość.
#Różnorodność Jesteśmy firmą o międzynarodowym charakterze. Przekonaliśmy się już wielokrotnie, że różnorodność i umiejętność łączenia ludzi różnych kulturi języków są naszą siłą. Pozwalają nam spoglądać na wyzwania z różnych perspektyw i szybko znajdować najlepsze rozwiązania.
#Szacunek Szanujemy naszych pracowników, dlatego dbamy o jasne i uczciwe zasady współpracy.
#Komunikacja Przykładamy dużą wagę do szczerej komunikacji. Doceniamy uczciwość i otwartość w relacjach zawodowych. Jesteśmy fair i tego samego oczekujemy od naszych pracowników.
#Współodpowiedzialność Jako ONETEAM patrzymy na działania nie tylko przez pryzmat osobistych lub zespołowych działań, ale pamiętamy o szerszej perspektywie jaką jest cała organizacja.