Inżynier Jakości

  • Niepołomice, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

Firma SOPEM, mająca swoją siedzibę w Niepołomicach, jako część firmy SOMFY Group, wiodącego producentem rozwiązań smart dla domu.

Opis stanowiska

  • Obsługa procesu reklamacji do klientów, analiza przyczyn źródłowych, planowanie oraz nadzór nad działaniami,
  • Przygotowanie, nadzorowanie oraz wdrażanie działań mających na celu poprawę poziomu jakości na podległym obszarze produkcji (8D, Kaizen, Projekty Lean etc.),
  • Aktualizacja i nadzór nad dokumentacją jakościową na podległym obszarze produkcji (Instrukcje kontroli, arkusze kontrolne, Control Plan, PFMEA),
  • Nadzór nad procesem Audytu Produktu,
  • Nadzór nad procesem walidacji komponentów dla podległych rodzin produktu,
  • Uczestnictwo od strony jakości w procesie wdrożeń dla nowych maszyn, linii produkcyjnych etc.,
  • Przygotowywanie tygodniowych/miesięcznych raportów podsumowujących wyniki jakościowe na podległym obszarze produkcyjnym,
  • Nadzór nad audytami procesu produkcyjnego,
  • Monitorowanie wskaźników jakości wewnętrznej (raport dzienny, tygodniowy, miesięczny) oraz reagowanie na przekroczenia celów w oparciu o Pareto braków,
  • Zgłaszanie wykrytych niezgodności dotyczących komponentów/półwyrobów (5W2H) do działu SQA oraz dostawców wewnętrznych i monitorowanie podjętych działań,
  • Uczestnictwo w analizach PFMEA.

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min 1-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym. Mile widziane doświadczenie w branży automotive,
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych: 8D, 5 Why, Ishikawa, IFA itp.,
  • Znajomość wymagań norm ISO 9001,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Inicjatywa, umiejętność pracy w zespole, wysoki poziom zdolności interpersonalnych, podstawowe umiejętności liderskie,
  • Umiejętności analityczne oraz prezentowania danych i wyników na forum,
  • Doświadczenie w procesie wdrażania linii produkcyjnych/maszyn będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie z międzynarodowej firmie będącej światowym liderem w swojej branży,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Dopłaty do posiłków oraz napojów,
  • Znakomita atmosfera w pracy,
  • Benefity pozapłacowe (m.in. karta sportowa OK System, prywatna opieka medyczna etc.)

Ochrona danych osobowych kandydatów do pracy w podmiotach Grupy Somfy jest naszym zobowiązaniem. Aby ograniczyć ryzyka naruszenia bezpieczeństwa danych i zagwarantować sprawny przebieg komunikacji, realizujemy procesy rekrutacji kompleksowo poprzez Portal SmartRecruiters. Prosimy więc kandydatów o przesyłanie aplikacji wyłącznie za pośrednictwem naszego bezpiecznego Portalu SmartRecruiters, a nie pocztą elektroniczną lub tradycyjną.

Filmy do obejrzenia