Technik Utrzymania Ruchu

  • Niepołomice, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

Wszyscy na całym świecie chcą czerpać korzyści z bezpiecznego, przyjaznego i zdrowego środowiska dla siebie i swoich najbliższych. Somfy tworzy innowacyjne rozwiązania dla domówi i budynków w trzech obszarach: komfort i dobre samopoczucie, bezpieczeństwo ludzi i nieruchomości oraz oszczędność energii. Somfy przyczynia się również do zmniejszenia globalnego śladu węglowego poprzez pozytywny wpływ naszych zautomatyzowanych rozwiązań w budynkach.

Somfy dokłada wszelkich starań, aby te innowacje były dostępne dla jak największej liczby osób poprzez swoje spółki rozlokowane na pięciu kontynentach. Umożliwia nam to dostosowanie naszych produktów i usług do specyfiki każdego rynku.

Dzięki temu Somfy przyczynia się również do rozwoju swoich klientów i partnerów poprzez ciągłe dążenie do oferowania im doskonałych produktów i usług.

Opis stanowiska

  • bieżące i prewencyjne przeglądy maszyn oraz urządzeń używanych w procesie produkcji,
  • usuwanie awarii oraz optymalizacja procesu produkcyjnego,
  • odpowiedzialność za narzędzia i inny sprzęt znajdujący się na wyposażeniu DUR,
  • wykonywanie zadań projektowych związanych z optymalizacją bezpieczeństwa i pracy maszyn,
  • aktywne uczestnictwo w procesie ciągłego doskonalenia.

Kwalifikacje

  • wykształcenie min. średnie techniczne (mechaniczne, elektryczne, elektromechaniczne lub inne pokrewne),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność czytania schematu elektrycznego i pneumatycznego,
  • uprawnienia SEP do 1KV,
  • znajomość obsługi komputera,
  • znajomość obsługi robotów KUKA i/lub Fanuc będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie z międzynarodowej firmie będącej światowym liderem w swojej branży,
  • praca w systemie zmianowym,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • dopłaty do posiłków oraz napojów,
  • znakomita atmosfera w pracy,
  • benefity pozapłacowe (m.in. karta sportowa OK System, prywatna opieka medyczna etc.).

Ochrona danych osobowych kandydatów do pracy w podmiotach Grupy Somfy jest naszym zobowiązaniem. Aby ograniczyć ryzyka naruszenia bezpieczeństwa danych i zagwarantować sprawny przebieg komunikacji, realizujemy procesy rekrutacji kompleksowo poprzez Portal SmartRecruiters. Prosimy więc kandydatów o przesyłanie aplikacji wyłącznie za pośrednictwem naszego bezpiecznego Portalu SmartRecruiters, a nie pocztą elektroniczną lub tradycyjną.

Filmy do obejrzenia