Kierownik zmiany / Supervisor - Factory Outlet Ursus

  • Pełny etat

Opis firmy

Dołącz do tysiąca ambasadorów, które każdego dnia mają wpływ na jedną z największych firm obuwniczych na świecie. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi w sklepie lub chcesz  rozwijać nagradzaną potęgę w nowe kierunki, to SKECHERS jest miejscem dla ciebie. Dowiedz się więcej na www.skechers.pl.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Wspomaganie sprzedaży oraz maksymalizację zysków
  • Wsparcie Kierownika w codziennym nadzorze nad funkcjonowaniem sklepu
  • Szkolenie personelu oraz zarządzanie zespołem
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta
  • Zarządzanie stanami magazynowymi w sklepie

Kwalifikacje

Oczekujemy:

  • Przynajmniej 1 rok doświadczenia w sprzedaży detalicznej/obsłudze klienta
  • Dyplom ukończenia szkoły średniej lub równorzędnej
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Entuzjazmu, inicjatywy i silnej motywacji
  • Zaangażowania w pracę
  • Otwartości w kontaktach z klientem

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w profesjonalnym zespole
  • możliwość awansu wewnątrz struktury sklepu lub w ramach innego sklepu z sieci
  • szkolenia produktowe z zakresu technik sprzedaży
  • opiekę medyczną
  • atrakcyjne wynagrodzenie