Pracownik Ochrony - Obiekt Logistyczny Okęcie

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Ochrony Obiektu Logistycznego Warszawa - Okęcie

      Opis stanowiska

      Główne obowiązki:

      • ochrona mienia przed kradzieżą i włamaniem na terenie obiektu,
      • kontrola i ewidencja pojazdów,
      • kontrola ruchu osobowego.

      Kwalifikacje

      Oczekiwania:

      • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
      • niekaralność,
      • mile widziana podstawowa znajomość obsługi komputera,
      • mile widziane osoby posiadające wpis na listę Kwalifikowanego Pracownika Ochrony,
      • mile widziany status studenta!

      Oferujemy:

      • umowę o pracę lub umowę zlecenie,
      • pracę w systemie 24/48 lub dziennym po 12h,
      • wypłatę do 10-go każdego miesiąca,
      • brak kar finansowych.

      Dodatkowe informacje

      Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

      6-0-5 9-1-0 5-5-7 lub przesłanie CV !

      Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

      Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

      Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.