PRACUJ Z NAMI - Pracownik Ochrony w Galerii Handlowej

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Lokalizacja: Bielsko-Biała, Centrum

Opis stanowiska

Zadania:

  • pilnowanie porządku na terenie obiektu handlowego
  • patrolowanie terenu
  • zastępowanie innych członków Zespołu
  • dbanie o bezpieczeństwo na podległym terenie

Kwalifikacje

Oczekiwania:

  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność
  • niekaralność
  • zaangażowanie

Oferta:

  • praca w systemie dziennym
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • pracę w dogodnej lokalizacji
  • bezpłatne, kompletne umundurowanie
  • szkolenie przygotowujące do pracy

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania!

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.