Digital Communications Planner

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy globalną agencją mediową należąca do Publicis Groupe, jednego z trzech największych na świecie holdingów reklamowych. W oparciu o wiedzę o konsumentach, ich relacjach z markami, mediami i technologiami, każdego dnia zespól ponad 300 ekspertów warszawskiego biura Starcom, wspiera Klientów w rozwoju ich biznesów. Tworzymy platformy doświadczeń z markami, gwarantując Klientom wszystkie kluczowe usługi niezbędne do prowadzenia skutecznych działań reklamowych: performance marketing, analityka i badania, technologia i zarządzanie danymi, content marketing oraz business transformation. Od wielu lat utrzymujemy pozycję lidera na rynku mediowym w Polsce (globalny raport rankingu „RECMA Overall Activity Volume 2021”, Global Effie Index 2022), i wciąż zwiększamy dystans do naszej konkurencji. Starcom obsługuje kilkadziesiąt najbardziej wymagających polskich i międzynarodowych firm wśród których są między innymi: Totalizator Sportowy, Grupa Maspex, Allegro.pl, Samsung, ZT Kruszwica, Leroy Merlin, Bank Millenium, Stellantis, Tarczyński. Pracujemy dla najlepszych w branży i pracujemy w najwyższym standardzie usług, co potwierdzają
licznie zdobywane przez nas nagrody (wielokrotny laureat tytułu Agencji Roku m.in Effie 2021 i Innovation 2021, wyróżniony tytułem „Liga Mistrzów” przez magazyn Media Marketing Polska w 2022 roku). Dołącz do nas i razem transformujmy rynek medialny w Polsce i na świecie.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Planowaniem i zakupem kampanii reklamowych.
  • Przygotowywaniem strategii oraz planów taktycznych w mediach digitalowych.
  • Dbaniem o rozwój kompetencji digitalowych wewnątrz teamu.
  • Przygotowywaniem raportów, podsumowań, analiz z wyników kampanii i tworzeniem rekomendacji.
  • Rozliczaniem kampanii reklamowych.
  • Rekomendowaniem i wprowadzaniem nowości do prowadzonych kampanii.
  • Dodatkowo, będziesz współpracował z komórkami odpowiedzialnymi za m.in. Social Media, RTB oraz z zespołem kreatywnym.

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeżeli:

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia w planowaniu i zakupie kampanii on-line (mile widziane doświadczenie w kampaniach programmatic i social media)
  • Potrafisz przygotować strategię digitalową.
  • Sprawnie liczysz i posiadasz umiejętności analityczne.
  • Znasz DCM, Google Ads oraz Meta Ads Manager.
  • Posiadasz praktyczną znajomość narzędzi analitycznych takich jak Google Analytics, Gemius Adreal, Gemius Mediapanel.
  • Temat Ad Verification Tool jeżeli nie jest Ci obcy to będzie dodatkowym plusem.
  • Jesteś otwarty i lubisz pracę zespołową.
  • Posiadasz praktyczną znajomość Excela - tabele przestawne, filtry i formuły nie mają przed Tobą żadnych tajemnic :)
  • Komunikujesz się sprawnie w języku angielskim.

Dodatkowe informacje

W zamian zapewniamy:

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi;
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, platforma benefitowa Nais, dostęp do platformy do nauki języków obcych, dostęp do międzynarodowej platformy szkoleniowej Marcel, itd.);
  • Dużą elastyczność pracy (pracujemy w modelu hybrydowym);
  • Work Your World - możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie przez 6 tygodni w roku oraz dostęp do wewnętrznej platformy Home Swap Home;
  • Przyjazną, swobodną atmosferę pracy w zgranym zespole, pełnym pozytywnej energii.

W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.