Communications Planner (offline)

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy Zenith – agencja mediowa z ROI w DNA. Nieustannie szukamy nowych rozwiązań, łączymy dane, najnowsze technologie i najlepszych na rynku specjalistów, tak aby istotnie przyczyniać się do wzrostu biznesu naszych Klientów. Zespół Zenith w Polsce tworzy 170 specjalistów z zakresu komunikacji i planowania mediów, content i performance marketingu, analityki i danych. W  naszym portfolio znajduje się ponad 60 czołowych globalnych i polskich Klientów, do największych z nich należą Kompania Piwowarska, Disney, Credit Agricole, RTV Euro AGD, Sephora, Coty, Wedel, Electrolux, Animex, Zott i Adamed. W rankingu „RECMA Overall Activity Volume 2021”, w którym kryterium oceny agencji jest wielkość obsługiwanych budżetów, Zenith się w pierwszej trójce agencji mediowych w Polsce i może pochwalić się dynamiką wzrostu na poziomie 50% w ciągu ostatnich 3 lat. Zenith jest częścią Publicis Groupe, pierwszej co do wielkości i najwyżej ocenianej grupy mediowej w Polsce według raportu RECMA "The Qualitative Evaluation Poland" 2021.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Planowaniem i zakupem kampanii reklamowych w mediach offline (TV, prasa, radio, OOH) dla klientów
  • Monitorowaniem i rozliczaniem przebiegu kampanii
  • Przeprowadzaniem analiz i tworzeniem raportów
  • Analizą grup celowych, trendów rynkowych
  • Przygotowywaniem pełnych prezentacji analiz konkurencji
  • Ewaluacją ofert mediowych
  • Udziałem w tworzeniu strategii mediowych
  • Współpracą z agencją reklamową oraz partnerami mediowymi

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy w domu mediowym
  • Masz doświadczenie w zakresie planowania i zakupu kampanii offline oraz planowaniu kampanii TV
  • Posiadasz ogólną wiedzę o wszystkich kanałach digitalowych i trendach w obszarze komunikacji w Internecie
  • Znajomość mediów digital będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie tworzenia strategii mediowych
  • Potrafisz oraz lubisz przygotowywać prezentacje w PowerPoint
  • Lubisz zdobywać wiedzę i szukać nowych rozwiązań
  • Lubisz liczyć i analizować dane a Excel nie ma przed Tobą tajemnic
  • Jesteś dokładny i terminowy
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z klientem

Dodatkowe informacje

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Hybrydowy tryb pracy (pracujemy z biura dwa dni w tygodniu)
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych