Content Publisher

  • Pełny etat

Opis firmy

Najlepszy partner cyfrowej transformacji. Dzięki sile Publicis Power of One oraz dostępowi do wiedzy i praktyk z Polski, Węgier i Czech, łączymy płynnie trzy centra kompetencyjne: Commerce & Production, Data & Technology oraz Content & Creativity. Dzięki połączonym kompetencjom dostarczamy kompleksowe rozwiązania biznesowe, technologiczne i komunikacyjne dla międzynarodowych klientów. Działamy na globalnych rynkach, tworząc strategie i materiały digitalowe dla takich marek jak Unilever, GSK, Microsoft, Barilla, Sanofi, NIVEA, Mondelez. Na każdym etapie i w każdym kanale gwarantujemy zaangażowanie oraz doświadczenie, a w efekcie spójność działań i wysoką jakość.

Opis stanowiska

  • Współpraca z działem projektowym w zakresie opracowywania content.
  • Publikowanie contentu na stronach internetowych.
  • Kontrola jakości publikowanego contentu.
  • Raportowanie postępów prac i ewentualnych problemów technicznych.

Kwalifikacje

  • Mile widziani studenci ostatnich lat studiów dziennych i zaocznych– możliwość pracy w elastycznych godzinach.
  • Podstawowa wiedza o funkcjonowaniu stron internetowych.
  • Mile widziane doświadczenie zarządzaniu contentem w jakimkolwiek systemie CMS ( Wordpress, AEM, Sitecore).
  • Uważność na szczegóły i doskonała organizacja pracy.
  • Dobra znajomość aktualnych trendów w obszarze digital.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2.
  • Doświadczenie w branży reklamowej lub IT będą dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi.
  • Możliwość udziału w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych.
  • Międzynarodowe środowisko pracy.
  • Dofinansowane pakiety opieki zdrowotnej, karta sportowa, bilety do kina i wakacje ("wakacje pod gruszą").
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych za pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wyznaczonej osoby.
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcela służącej wymianie kontaktów i doświadczeń wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych.
  • Jeśli interesuje Cię praca zdalna lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać!

W Publicis Grupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.