(Senior) Performance Planner

  • Pełny etat

Opis firmy

Agencja performance marketingu należąca do Publicis Media. Oferujemy najwyższej jakości, kompleksowe usługi w zakresie strategii mediów interaktywnych, rozwiązań marketingu efektywnościowego opartych na zaawansowanej analityce, oraz najnowszych technologiach. Bierzemy odpowiedzialność za skuteczność i najwyższą jakość wszystkich naszych strategii i działań digitalowych, których celem jest konwersja intencji zakupowych na przychody Klientów.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Planowaniem i zakupem kampanii efektywnościowych (afiliacja, display, e-mailing, remarketing, programmatic)
  • Monitorowaniem, optymalizacją i rozliczaniem przebiegu kampanii pod kątem przyjętych KPI
  • Budowaniem długofalowej relacji z partnerami – negocjowaniem stawek i warunków współpracy
  • Przygotowywaniem trafnych estymacji, wycen, raportów z wnioskami i rekomendacjami
  • Poszukiwaniem nowych rozwiązań zwiększających efektywność działań
  • Tworzeniem analiz mediowych, konkurencji i konsumenckich dla klientów agencji

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z marketingiem efektywnościowym, zdobyte w agencji interaktywnej/ domu mediowym/ u wydawcy (w dziale performance) lub w firmie z sektora e-commerce
  • Potrafisz korzystać z takich narzędzi jak, Google Analytics, czy DoubleClick for Advertisers
  • Umiesz analizować i przedstawiać dane - sprawnie korzystasz z programu MS Excel
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Jesteś osobą otwartą, komunikatywną i potrafisz przekonać każdego do swoich racji

Mile widziane będzie:

  • Doświadczenie w pracy po stronie e-commerce
  • Bardzo dobra znajomość programu Power Point oraz umiejętności prezentacyjne
  •  Umiejętność prowadzenia działań performance w środowisku Google Ads i/lub Facebook

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych
  • Jeśli interesuje Cię praca zdalna lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać!